Skocz do zawartości
mahald

promocja acer

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• no tak mam, teraz zdjąłem sam blok z ramu, radiatory zostawiłem na pamięciach bo to lepsze niż te blaszki klejone co były w oryginale ujowo to wygląda , ale temperatury są ok i cisza jest w miarę
    • ten remaster to wyglada na jakas duza premiere ze nawet dedykowane stery dostal 😂
    • U Intela są jeszcze I9. To w ogóle jest skomplikowana sprawa.  Trzeba brać pod uwagę o jakiej generacji mowa, ale generalnie I9. U AMD jest AMD Ryzen Threadripper.
    • Max co widziałem z poborem mocy w Metro Exodus wymaksowanym na 10900K 5.2GHz all core i RTX 3090 Kingpin bez UV :  
    • Witam, chciałabym opisać swój przypadek, bo może też dla kogoś to będzie pomocne. Konto na Netflixie założyłam w marcu 2019 roku. Raz w miesiącu pobierana była kwota za usługę standard. Konto było założone na adres mailowy na poczta.onet. Wczoraj się dowiedziałam (bo zauważyłam w historii banku) że mam pobieraną kwotę za usługę premium. Zadzwoniłam więc na infolinie netflix zapytać co jest grane bo ja nie wiem, żebym miała premium i czy to nie pomyłka. Pani mnie poinformowała, że mam drugie konto z adresem mailowym @yahoo.I to na tym koncie widnieją opłaty za usługę premium. Podsumowując pobierali mi opłatę dwa razy w miesiącu raz za usługę premium raz za standard, jedna na początku miesiąca, druga na końcu, dlatego się nie zorientowałam.      Moje pytanie jest takie jak to fizycznie jest możliwe, przez co mógł być ten włam? Nikomu nie udostępniałam ani swoich danych ani haseł do poczty do netflixa. Czy jest możliwe, ze ja z poziomu konta przypisanego do poczta.onet nawet nie mam wglądu i świadomości, że jest drugie konto? Może haotycznie piszę,  ale nie znam się na hackerskich działaniach, wybaczcie. Mam adres IP tych ludzi, mieszkają w Chile, zatem nawet jak to zgłoszę na Policję to i tak pewnie nic nie zrobią. Netflix oczywiście umywa ręce, nie poczuwają się do jakiejkolwiek odpowiedzialności. Także na tym skończy się moja przygoda z takimi subskrypcjami.    Czy ktoś może słyszał o takich podobnych przypadkach? Czy jestem „wyjątkowa”?   Pozdrawiam serdecznie  Gosia    
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...