Skocz do zawartości
jaaanek

iPhone 8 z iOS 13.1 zacina ekran główny

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule, na praktycznie nowym iPhonie 8 z iOS'em 13.0/13.1 ekran główny w czasie przewijania nie jest płynny. Widziałem to na kilku sztukach (m.in. na sklepowych wystawach), wygląda to bardzo źle i po aktualizacji od razu biło po oczach, do tego stopnia, że wróciłem do iOS 12.4.1. Czy ktoś też zauważył u siebie problem lub czy na 13.1.1 nadal występuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na "czystym", wyzerowanym telefonie było to samo? U mnie na X (13.1.1) jest wszystko OK, na 13 i 13.1 też było dobrze...

Edytowane przez zireael7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na "czystym", wyzerowanym telefonie było to samo? U mnie na X (13.1.1) jest wszystko OK, na 13 i 13.1 też było dobrze...

 

Tak samo, poza tym - to praktycznie nowy telefon, ale jak mówiłem, nie tylko na moim tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ios 13.1.1 na iphone 11 nie ma takich bugów.

 

Ale za to dźwięk blokowania ekranu jest zbugowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na SE nie występuje problem z płynnością, ale ładowanie i pokazywanie stanu baterii jest skopcone. Pokazuje 100% naładowania żeby po chwili spaść do 65%... Widżety też dostały downgrade, co przewinę na lewo to muszę odczekać aż się załadują, no ale 2GB RAM, a aplikacje na dietę niestety nie przeszły tylko przez ostatni rok urosły w rozmiarach, 300Mb wbudowanej pamięci zajmuje aplikacja do zamawiania jedzenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...