Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam osobiście bym brał taka wersję. W takiej cenie. Drogo? Game Pass jest bardzo tani. + często są promocje. Według mnie Xbox one to najlepsza konsola do cyfrowych usług ..

 

To załóż sobie oddzielny temat, bo gadka o cyfrówce w tym wątku tylko nie potrzebnie wprowadza zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Autor już dawno podjął decyzje o zakupie...

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam wszystko uważnie :) raczej jestem przekonany do ps4 slim jednak temat jak najbardziej otwarty bo dowiaduje się nowych rzeczy :) Po głowie też chodzi xbox360 plus kinekt ale chyba jednak co nowe to nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Szkoda, że nie będzie konsola podłączona do netu. Bo ja bym polecał Xbox one S (tą nową rewizję bez napedu).

 

No ale chyba faktycznie szukaj Ps4 Slim .. Będą teraz promocje.. Niebawem za miesiąc będzie czarny piątek. A za 5 dni będzie PlayStation 4 Slim 500GB + 3 gry – 699 zł na allegro ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro raczej się nie dopcham , praca itp :) No niestety nie mają stałego łącza internetowego a raczej z mobilnego będą korzystać do neta . yt itp. Więc czekam na te czarne piątki i zobaczę jak cenowo to wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla sprostowania Black Friday nie za miesiąc, a będzie za ~2 miesiące dokładnie 29 listopada. Jak masz czas to czekaj bo są ciekawe promocje.

 

Konsolki bez napędu nie polecam, dzieciaki będą ograniczone tylko do neta i cyfrowych gier(nieraz zajmują nawet po kilkadziesiąt Gigabajtów i trzeba to ściągnąć), które to są tam bardzo drogie np. takie LEGO Marvel Super Heroes 2 kosztuje ~250pln gdzie na płycie kosztuje ~80pln.

LEGO Jurassic World 200pln cyfrówka, płyta z grą 60-70pln itd.

 

Na dłuższą metę jest to totalnie nie opłacalne, szczególnie dla dzieci, które po prostu często nie zrozumieją, że w takim cyfrowym sklepie nieraz trzeba czekać kilka miesięcy na promocję chcianej przez nich gry i do tego i tak trzeba będzie zapłacić nieraz 2x więcej niż ta sama gra normalnie kosztuje na płycie.

 

Do tego jak już pisałem płytkami można się wymieniać i odsprzedać, dzieciaki w szkole mają masę znajomych więc sobie poradzą, a z cyfrową wersją nic nie zrobisz, po prostu działa tylko na tej jednej konsoli i jeszcze musisz słono za to zabulić.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na co liczyć na konsole z allegro za 699zł skoro w 1-sekundę sprzedano iphony 7  32GB za 999zł a było ich 398sztuk, to jest wałek przez allegro zrobiony trzeba to zgłosić do urzędu konsumenta za oszustwo i wyłudzenie abonamentu za smart

Edytowane przez folusek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No PS4 też.. ale akurat ja brałem pod uwagę najtańsze urządzenia.. Wiadomo na początek.. Bo już taki doswiadczony gracz to faktycznie lepiej ps4.. Xbox one S mozna wyrwac za 300zł. I to nówka. Patrząc teraz na promocje.. Chociaż ps4 slim też jest dość tani.

Ale switch jest droższy od ps4 slim czy xbox one s w stacjonarnych sklepach. Do tego drogie akcesoria i drogie gry. Nijak się ma do taniości.

 

Poza tym, ipad>switch, co za brednia. Na switchu dostajesz coraz więcej gier z dużych konsol, 'dziwne' pady eliminujesz przez zakup zamienników dla pro controllera za 1/2 ceny a jak Ci się dzieciak garbi to wkładasz tablet w docka i masz na ekranie. IMHO gdyby nie brak j. polskiego i, podobnie jak w wypadku xbox one s all digital, bardzo ograniczony dostęp do gier (rynek w Polsce malutki, zero sceny wymieniającej się, praktycznie zerowy dostęp do co lepszych gier w pudełkach) to switch classic, za te ~1300zł + imitacja pro controllera to dużo fajniejszy zabawiacz niż jakakolwiek inna konsola tutaj wymieniona.

 

A jak nie switch to ps4 slim ze względu na gabaryt, mnóstwo gier z drugiej ręki i potencjał (jak młokos podrośnie to doceni exy).

 

One Sa można polecać komuś kto szuka mixu konsoli z odtwarzaczem b-r 4k i w dodatku lubi grać w sportkówki od EA lub gry w gamepassie.

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak co nowe to nowe.
Czyli co? Dasz mu bez gier? Liczą się gry! Lepiej mieć 100 fajnych gier niż dwie (nawet jeśli fajniejsze, w dodatku takie dzieci bardzo szybko się nudzą).

 

A te z Allegro to konsole otwierane, zapewne w celu wyciągnięcia gier (bo i wierzchnie opakowanie też zdejmują). A do zestawów dodają odpady jak Fifa (patrz ceny, starsze roczniki niż najnowszy biją rekordy). Nowe w normalnych sklepach masz dużo drożej. Jeśli już PS4 to używane z 10-20 gier (lub nowe z 20 gier, ale to już drożej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

Poza tym, ipad>switch, co za brednia. Na switchu dostajesz coraz więcej gier z dużych konsol, 'dziwne' pady eliminujesz przez zakup zamienników dla pro controllera za 1/2

 

Wcale nie brednie. iPad to według mnie lepsze rozwiazanie od switcha. Tzn to też zależy od samego dzieciaka. Często dzieciaki w wieku 10-12 szybko sie rozwijaja - czego dowodem jest synek mojego kuzyna. On ma 11 lat i switcha ma ale gra na nim raz na ruski rok jak wpadną kumple. A tak woli iPada - na nim ma nie tylko gry, ale też ma YT z bajkami, programy do rysowania oraz inne pierdółki za pomocą "Pena". A często używa ten rysik do różnych rzeczy na ipadzie i to na pewno lepsze niż grani w jakieś Mario .. Przynajmniej znalazł sobie jakieś hobby - dzięki iPad`owi - czyli rysowanie itp. Ale wiadomo są różne dzieciaki więc to trzeba też wziąść pod uwagę.

 

No ale nie ma co. Nie ma co polecać Switcha .. Lepiej Ps4 Slim - najtańszy i najlepsza oferta dla autora tego wątku. Przemyślałem sobie teraz sprawe podczas kolacji i jednak faktycznie będzie to najlepsze rozwiązanie..

Kupi sobie PS4 Slim + pare gier.. Polecam kupować używane gry np z allegro lub ze sklepów stacjonarnych ( w kazdym miescie są juz sklepy gdzie mozna gry wymieniac). I to jest super sprawa. Nie trzeba Internetu - jedynie może raz na 2 miesiące podłączyć by zaktualizować system :).

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie brednie. iPad to według mnie lepsze rozwiazanie od switcha. Tzn to też zależy od samego dzieciaka. Często dzieciaki w wieku 10-12 szybko sie rozwijaja - czego dowodem jest synek mojego kuzyna. On ma 11 lat i switcha ma ale gra na nim raz na ruski rok jak wpadną kumple. A tak woli iPada - na nim ma nie tylko gry, ale też ma YT z bajkami, programy do rysowania oraz inne pierdółki za pomocą "Pena".

 

No ale nie ma co. Nie ma co polecać Switcha .. Lepiej Ps4 Slim - najtańszy i najlepsza oferta dla autora tego wątku. Przemyślałem sobie teraz sprawe podczas kolacji i jednak faktycznie będzie to najlepsze rozwiązanie..

Kupi sobie PS4 Slim + pare gier.. Polecam kupować używane gry np z allegro lub ze sklepów stacjonarnych ( w kazdym miescie są juz sklepy gdzie mozna gry wymieniac). I to jest super sprawa. Nie trzeba Internetu - jedynie może raz na 2 miesiące podłączyć by zaktualizować system :).

No brednie, bo w temacie o konsolach wciskasz komuś tablet :E jak to inaczej nazwać? :E

 

Lepsze rozwiązanie w związku z czym? Co stoi na przeszkodzie by w rodzinie był też tablet (jakikolwiek, iPady są spoko ale 10 latkowi bym nie dał sprzętu do ręki za kilka tyś, w dodatku z dostępem do randomowych treści w necie) poza konsolą? Autor, lub druga osoba pytająca wrzucała wątek tabletów w ogóle?

Swoją drogą, po robocie dostrzegam że im więcej dzieciaki w wieku +/- 10 lat siedzą przed YT tym większy im się wylew w głowach robi. Ja bym bardzo mocno ograniczył dostęp do treści, idiotów youtuberów i całej reszty tego bagna.

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No brednie, bo w temacie o konsolach wciskasz komuś tablet :E jak to inaczej nazwać? :E

 

Wciskanie a propozycja to co innego.. Po prostu daje mu też inne możliwości na przyszłość. Nie widzę nic w tym złego.

 

Czuje, że znów szukasz zaczepki? Nie ze mną te numery. Dostałem pewne porady i się ich trzymam ;) .

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciskanie a propozycja to co innego.. Po prostu daje mu też inne możliwości na przyszłość. Nie widzę nic w tym złego.

 

A ty znów szukasz zaczepki? Nie ze mną te numery. Dostałem pewne porady i się ich trzymam ;) .

Nie będę się szczypał o słówka, ale w ogóle IDEA wrzucania takiego pomysłu w dyskusję o konsolach jest imho wciskanie.

 

Jakiej zaczepki? Bzdury piszesz i offtopa o tabletach walisz to prostuję.

Lepiej Ps4 Slim - najtańszy

Od Switcha golas tańszy, ale od One S to już chyba nie.

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Dobra moja cierpliwość się skończyła , i tak długo wytrzymałem. :cool: nic się nie nauczyłeś.. Ignore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moja cierpliwość się skończyła , i tak długo wytrzymałem. :cool: nic się nie nauczyłeś.. Ignore.

No właśnie, wchodzi później XYZ i czyta Twoje wywody w dziale o konsolach na temat ipada, że można kupić one sa za 300zł, że ps4 slim najtańsza na rynku - czy Ty na prawdę nie widzisz jakie brednie tu sprzedajesz? Wprowadzasz ludzi w maliny, do błędu przyznać się nie potrafisz tylko o przemyśleniach do kolacji opowiadasz. :E Cierpliwość to nam się tu kończyć zaczyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

na allegro raczej się nie dopcham , praca itp :) No niestety nie mają stałego łącza internetowego a raczej z mobilnego będą korzystać do neta . yt itp. Więc czekam na te czarne piątki i zobaczę jak cenowo to wyjdzie.

 

 

Dobra wróćmy do tematu bo znów Qrdel wszystko psuje.

 

Proponuje zainteresuj Sie tą promocją:

W najbliższą niedzielę, 6 października, w ramach Allegro Smart Week posiadacze Allegro Smart będą mogli zakupić:

PlayStation 4 Slim 500GB + 3 gry (Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, The Last of Us) – 699 zł.

 

Te gry sobie sprzedasz bo nie sa dla dzieci ... za te 3 gry dostaniesz ponad stówe .. może nawet ponad 150 zl..

 

Edit: proponuje również przeglądać serwis Lowcygier.pl. Tam często trafiają się fajne oferty. Ewentualnie zaglądaj do nas bo też staramy się wrzucać informacje o promocjach.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wróćmy do tematu bo znów Qrdel wszystko psuje.

 

Proponuje zainteresuj Sie tą promocją:

W najbliższą niedzielę, 6 października, w ramach Allegro Smart Week posiadacze Allegro Smart będą mogli zakupić:

PlayStation 4 Slim 500GB + 3 gry (Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, The Last of Us) – 699 zł

To już też ustalone wyżej, że allegro leci w kulki i szkoda się nastawiać. Wczoraj ponoć miało być >300 macbooków a nikt normalny ani sztuki z tego nie zobaczył. I przestań mnie zaczepiać tylko energię spożytkuj na DOKŁADNE czytanie postów.

 

Zresztą ten bundle wygląda mi podejrzanie. Konsola z niego to prawie na pewno nie będzie świeża rewizja 2216b bo te występują tylko z dyskami 1tb.

 

Wiki podaje coś takiego:

PlayStation Hits Bundle EUR CUH-2216B Jet black 1TB Horizon Zero Dawn, Uncharted 4: A Thief’s End, The Last of Us Remastered Jet black 5.55 Released on July 4th, 2019

- więc gry pasują ale konsola jakby nie ta.

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już też ustalone wyżej, że allegro leci w kulki i szkoda się nastawiać.
Zamiast spać przeprowadziłem śledztwo i trafiłem na ciekawą stronę: https://allegronauta.pl/oferta/8475182346 - to ta afera, patrząc choćby na zakupy od 26 do 31 widać, że to robił jeden spammer. I kupę podobnych powtórzeń. Tak więc śmierdzący oszuści z Allegro kłamią w oświadczeniu. A przecież mogą to anulować, bo zapewne zakupy były jedną kartą kredytową lub jednym kontem bankowym.

 

A tu link odnośnie sprzedaży PS4 (jedna z najpopularniejszych): https://allegronauta.pl/oferta/7955774551. Nie wiedziałem, że to ilość sztuk w miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A skąd w ogóle wiecie o tych oszustwach na przykład z tym macbookiem na allegro? Nie czaje tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tym w takim razie o pro z fortnite w cenie 1199zł: https://allegro.pl/oferta/playstation-4-1tb-pro-gra-ps4-fortnite-8537634215 ? Pozostało jeszcze 469 sztuk. Też myślałem że szybko zejdą, a tu nie, wczoraj kupiłem fata używkę :D

Edytowane przez mati17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W najbliższą niedzielę, 6 października, w ramach Allegro Smart Week posiadacze Allegro Smart będą mogli zakupić:

PlayStation 4 Slim 500GB + 3 gry (Uncharted 4, Horizon Zero Dawn, The Last of Us) – 699 zł.

 

Cena jest tak dobra, że nawet bym się nie napalał. Będzie to samo co z Honorami i Macbookami. Kilka sekund i po wszystkim. W bonusie stracony czas i nerwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak dla dzieci 10-12 lat polecił bardziej Nintendo Switch (w nowej wersji).

Więcej gier dla dzieci, bardziej rodzinne tytuły i w dodatku przenośna, co dzieci też docenią.

PS4 to nie jest zły wybór, ale dla dzieci 10-12 lat jednak Switch będzie lepszy i tyle.

Ale switch jest droższy od ps4 slim czy xbox one s w stacjonarnych sklepach. Do tego drogie akcesoria i drogie gry. Nijak się ma do taniości.

Też bym niestety nie polecił switcha jeśli budżet na styk. Konsola to jedno i na pewno super sprawa z dwoma joyconami na raz, gry, przenośność itd. Ale jak przychodzi do kupowania gier czy akcesoriów, to byłoby pewnie jedna gra na start i grajcie w co macie, bo ceny akcesoriów i gier by zabiły.

Przykład z pierwszej ręki, jak kuzynka kupiła czy dostała za coś tam Wii, w czasach świetności oczywiście, no bajer fajny, wiadomo, wii loty itd. Ale grane było tylko w to jakieś demko dołączone do konsoli, Wii Sports czy coś. Wiadomo że po pewnym czasie sie znudziło, a jak nieświadomi rodzice udali się do sklepów stacjonarnych i zobaczyli gry po 250 zł to wiadomo...

Za to jak dzieciaki zobaczyły u mnie Mario Galaxy czy Donkey Konga to oczy aż im się zaświeciły i "że takie gry na to są".

Switch + ze trzy, cztery solidne tytuły to pewnie wyszłoby ze dwa tysie, za taką zabaweczkę...

 

https://www.oleole.pl/konsole-xbox-one/microsoft-xbox-one-s-1tb-all-digital-edition-minecraft-sea-of-thieves-forza-horizon-3-fifa-20-2-pady.bhtml 5 minut szukania. Dzisiaj była ta oferta za 700zł jakoś (chyba 799zl jak dobrze pamietam). Sprzedajesz Fife 20 i np 1 jednego pada i juz masz 300-400zl zwrotu.

Jakiś koles z lowcówgier już sie chwalil na forum, ze zakupił tego dzisiejszego xboxa i juz sprzedał kody do gier i zwrocilo mu sie 300zł a jeszcze mysli o sprzedaniu jednego pada.. wiec moze wyjdzie na tym ze wyda na konsole 250zl. +/-

 

I ostatnio było to samo ale z mniejszą ilościa gier i z jednym padem. Podobnie robią niemcy po ostatnich promocjach na Amazonie. Ale juz tym sie nie interesowałem.

 

Gdybym zdążył na tą promocje z OleOle to bym kupił Xboxa S :) mimo ze mam wersję X. Pada bym se wziął do PC a resztę dałbym w prezencie dla siostrzenicy. w RTV AGD jest ten zestaw za 999zl też nie jest to zla cena..

 

EDIT: jak dobrze googlowałem to 14 września była podobna oferta.. Dlatego myśle ze niebawem znów się cos takiego pojawi.

 

Piękna oferta. Niemartwi mnie że nie kupiłem, bo wolę wersję z napędem, ale takie oferty napawają hurraoptymizmem na BF. Byle tylko coś upolować i wracam do kloca na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena jest tak dobra, że nawet bym się nie napalał. Będzie to samo co z Honorami i Macbookami. Kilka sekund i po wszystkim. W bonusie stracony czas i nerwy.
Wszystko zależy od społeczności czy naciśnie oszustów z Allegro (czy też nadal będą współpracować z przestępcami, przecież w teorii to na szkodę promocji sprzedać handlarzom).

 

Wystarczy zapis w regulaminie (taki jak przy Xbox Live Gold 3 miesiące za 39 zł) - możesz kupić ile chcesz, ale promocyjnie 1 sztukę. Oszust kupi 500 konsol, a zniżkę dostanie za jedną, w efekcie dostanie za tą wpłatę ok. 300 konsol (nie chce mi się liczyć), straci na tym majątek i będzie koniec przekrętów (wątpię by miał 500 kart kredytowych na różne dane). Zresztą tu już mamy pozwolenie na zakup góra 1 sztuki więc oszust łamie reguły promo, ale konieczny jest zapis by mu nie zwracać kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie brednie. iPad to według mnie lepsze rozwiazanie od switcha. Tzn to też zależy od samego dzieciaka. Często dzieciaki w wieku 10-12 szybko sie rozwijaja - czego dowodem jest synek mojego kuzyna. On ma 11 lat i switcha ma ale gra na nim raz na ruski rok jak wpadną kumple. A tak woli iPada - na nim ma nie tylko gry, ale też ma YT z bajkami, programy do rysowania oraz inne pierdółki za pomocą "Pena". A często używa ten rysik do różnych rzeczy na ipadzie i to na pewno lepsze niż grani w jakieś Mario .. Przynajmniej znalazł sobie jakieś hobby - dzięki iPad`owi - czyli rysowanie itp. Ale wiadomo są różne dzieciaki więc to trzeba też wziąść pod uwagę.

A co jest takiego złego w graniu w Mario, że zabawa głupim rysikiem na tablecie jest od tego niby lepsza? :E Ty masz jakiś uraz do tych gier? Strasznie gloryfikujesz tego iPada. Masz tam mnóstwo gier, ale większość to przecież drobnica. Apki do rysowania czy YT to są te Twoje mega argumenty? :E Do takich pierdół nie trzeba mieć iPada, wystarczy tablet za parę stów. Myślę, że gdyby dzieciakowi dać głupie Nintendo Labo, pokazać mu co z tym można zrobić dzięki przystępnemu, "klockowemu" programowaniu, to o mazaniu rysikiem na tablecie szybko by zapomniał. Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A co jest takiego złego w graniu w Mario, że zabawa głupim rysikiem na tablecie jest od tego niby lepsza? :E Ty masz jakiś uraz do tych gier? Strasznie gloryfikujesz tego iPada.

 

Po prostu uważam, że dobrze byłoby gdyby dzieciak nie tylko grał w takie gry typu Mario, ale również pasjonował się czymś pożyteczniejszym.. Tak jak wyżej podałem przykład z malowaniem w programach graficznych przy użyciu iPada. Ja w wieku 8-10 lat jak już chciałem grać to wolałem CIvilization 1 lub The Settlers niżeli jakieś gierki pokroju Mario. Oczywiście też dużo grałem w normalne gry typu - Super Frog, Rick Dangerous, Lotusy itp. Ale starałem się po prostu zmieniać zainteresowanie itp.. Bawiłem się Workbenchem, grywałem w gry fabularne/planszowe pokroju DUngeon and Dragons. Oczywiscie i tak większośc czasu za dzieciaka spedzałem na dworzu.. Jedynie jak się chorowało lub nie było pogody to się siedziało przy gierkach.

 

Dlatego według mnie iPad jest dużo lepszym prezentem dla takiego malucha. Ale to moje zdanie .. Oczywiście jak ktoś ma pieniądze to może kupić i iPada oraz Switcha. Ja tu mówie jedynie jeśli ktoś ma ograniczony fundusz.

 

Do takich pierdół nie trzeba mieć iPada, wystarczy tablet za parę stów.

 

Oczywiście też mozna i tablet.. Chociaż Tablet też swoje kosztuje a jednak iPad ma większe możliwosci. iPad z 2017/2018 roku można wyrwać poniżej tysiaka. .. A dobry Tablet porównywalny do takiego ipada też kosztuje podobną cene. Jakieś 3 miesiące temu kupiłem drugiego iPada z 2017r za 950zł. Świetne cacko .. Ipady z rysikami i nowszymi CPU można spokojnie wyrwać do 1.600zl - a zabawy i możliwosci w nich jest pod pachy.

 

Raczej takiemu dzieciakowi nie wcisnąłbym jakiegoś tableta z biedronki. Gdzie nie tylko jakość ekranu jest odrażająca ale i też dzieciak straci cierpliwość przy powolnym działaniu systemu. Jeśli kogoś stać na konsole to i stać na iPada. Minimalny wydatek na porządny tablet to od 700zł wzwyż.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...