Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nie musi tylko grać w Mario, ludzie. Ta gra rozumiem ma mu zniszczyć dzieciństwo czy co? Więcej wody z mózgu u dzieciaków robi sam YT, a nie jakieś głupie gierki. Ta konsola nadaje się wbrew pozorom do wielu innych rzeczy. Serio. Zobacz sobie wspomniane Labo, to jest super sprawa dla młodszych, bo uczy kreatywności, myślenia przestrzennego, prostego programowania czy rozwija manualne umiejętności. Do tego Switch jako jedyna konsola w tej chwili oferuje takie tytuły, które gówniaka potrafią odkleić od kanapy i zapewniają jakiś ruch. Dać mu takie ARMS czy głupie 1-2-Switch i już pot po dupie leci.

 

Ty grałeś w Civilization, inny w tym wieku wciągał gile z nosa. Każdy lubi co innego. Też mam na co dzień do czynienia z młodszym pokoleniem i rozrzut zainteresowań u takich osobników jest ogromny. Dla Ciebie iPad odmieni takiemu życie, dla innego może to być Switch, co w tym dziwnego.

 

Wszystko się rozbija o budżet. Wiadomo. Tym bardziej nie rozumiem dlaczego tak usilnie wciskasz tego iPada. Do takich zastosowań, które podałeś, w zupełności wystarcza zwykły tablet za kilka stów jak pisałem. To tylko dzieciak. Tym bardziej bym mu w łapy nie dawał jakiejś drogiej elektroniki. Myślisz, że on odczuje różnicę wielką, jak będzie mazał rysikiem na tablecie za kilkaset złotych, a na iPadzie za tysiaka? No nie sądzę.

 

Ale EOT. Bo temat tabletów w tym wątku od początku jest śmieszny.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Takim dzieciom to starczą gierki na androida i nie ma sensu kupowania czegoś dobrego bo i tak rozwalą po czasie.

 

No jeśli się wychowa takie szatany to później są problemy w domu :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nawet wychowane mogą rozwalić przypadkiem.

 

Przerabiam to u siebie i na prawdę nie ma sensu brać coś drogiego.

 

Cóż. Mojej siostrzenicy mógłbym nawet kupić najdroższego Macbooka. I nigdy nie rozwali. Dzieci są różne.

 

A rozwalić przypadkiem to mogą i dorośli :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Wtedy zagra się pasem na ich dupie :E

 

Ja tam wrzuciłbym do beczki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Sprzęt gamingowy mojego pięciolatka :E

 

 

Co to za białe cacko?

 

W Zegarek też gra? :D hehe

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pokaż, w co gra młody.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma chyba dzieciaka na świecie, który LEGO nie lubi.

 

Ja też mam. Nigdy nie wiadomo, kiedy człowieka najdzie ochota na chwilę dobrej zabawy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minecrafta,nie widzisz na tv?

Przecież Ty w to pewnie ciśniesz. Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój syn ma prawie 10 lat i już coraz mniej grywa w Lego. A ma prawie wszystkie części. Teraz jest na etapie czekania, aż będzie miał 12 lat i będzie mógł zagrać w Fortnite z kolegami w sesji na micu :E

 

A jeśli chodzi o jego preferencje sprzętowe od najbardziej ulubionych. To:

1. PC

2. PS4

3. Switch

4. Tablet

5. 3ds

6. xbox 360

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Mój syn ma prawie 10 lat i już coraz mniej grywa w Lego. A ma prawie wszystkie części. Teraz jest na etapie czekania, aż będzie miał 12 lat i będzie mógł zagrać w Fortnite z kolegami w sesji na micu :E

 

 

Mojego kumpla syn ma 10 lat i jest maniakiem Dark Souls`ów :D.. Znam jeszcze jedną rodzine, gdzie ich dzieciak ma 5 lat i codziennie gra w GTA Online :D

 

Dlatego twoj chyba wyrośnie na normalnego człowieka :P

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest normalnie krzywdzenie dzieci :E. Gry powinno się dobierać pod wiek i odpowiednio dawkować. Mimo, że mój syn zna różne gry nawet te dla starszych, wiadomo reklamy, youtube, no i ja sam gram więc wie w co grywam, ale rozumie dla czego nie może w nie grać i cierpliwie czeka na swój czas kiedy będzie mógł w nie zagrać.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

To jest normalnie krzywdzenie dzieci :E. Gry powinno się dobierać pod wiek i odpowiednio dawkować. Mimo, że mój syn zna różne gry nawet te dla starszych, wiadomo reklamy, youtube, no i ja sam gram więc wie w co grywam, ale rozumie dla czego nie może w nie grać i cierpliwie czeka na swój czas kiedy będzie mógł w nie zagrać.

 

Co zrobić..Rodzice zlewają a poźniej rośnie wariat lub wariatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...