Skocz do zawartości
Smolki06

Czy ta płyta będzie odpowiednia?

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo spoko. Dodatkowo jak będziesz kiedyś robił upgrade do Ryzena 3xxx, to ta płyta też nie ma z nimi problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajna płyta, nie słyszałem narzekań na nią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyczyć się może każdej płyty - BIOSy są często aktualizowane i obecnie NIE MOŻNA liczyć na 100% sprawne działanie nawet jeśli obecna wersja jest stabilna to nie oznacza, że kolejna również będzie - takie uroki bycia testerem nowego sprzętu, jeśli chcesz tego uniknąć to zapraszam za minimum rok kiedy to od dłuższego czasu będą dostępne ostateczne wersje BIOSów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyczyć się może każdej płyty - BIOSy są często aktualizowane i obecnie NIE MOŻNA liczyć na 100% sprawne działanie nawet jeśli obecna wersja jest stabilna to nie oznacza, że kolejna również będzie - takie uroki bycia testerem nowego sprzętu, jeśli chcesz tego uniknąć to zapraszam za minimum rok kiedy to od dłuższego czasu będą dostępne ostateczne wersje BIOSów.

 

Nie trzeba wcale byc testerem, wystarczy np. wziac plyte od Gigabyte lub Asus gdzie BIOS'y sa superstabilne i nie ma z nimi zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba zasięgnąć języka za granicą, bo jak wertuję laba to widzę tylko MSI Max i że są super.

Widać kto i z jakim portfelem kupuje w Polsce AMD... To nie żaden hejt, sam nie jestem zamożny, po prostu stwierdzam fakty. (Ok, jest druga grupka na Auros Elite... :E)

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję zasadę chytry 2x traci.

Wolę zapłacić trochę więcej (w granicach rozsądku)

i kupić w pewnym sklepie pod kątem reklamacji, zwrotu.

Zapłacenie 20 zł więcej nie wywróci żadnego budżetu do góry nogami.

Liczy się zadowolenie z nabytego produktu, spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuję zasadę chytry 2x traci.

Wolę zapłacić trochę więcej (w granicach rozsądku)

i kupić w pewnym sklepie pod kątem reklamacji, zwrotu.

Zapłacenie 20 zł więcej nie wywróci żadnego budżetu do góry nogami.

Liczy się zadowolenie z nabytego produktu, spokój.

 

Co ma do siebie kupno w pewnym sklepie a aktualizacje biosu bo nie rozumiem?

 

@amsztel myślisz że wybranie asusa było by lepszym rozwiązaniem? bo też o nim myślałem. W msi skusiły mnie trochę lepsze bebechy za tą samą cenę, ale jeżeli mam bawić się później w jakieś kombinacje alpejskie i zakładać nowe tematy bo coś będzie nie tak to ja dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Konsument jest chroniony, masz 14 dni na zwrot jak coś nie poleci. Więc jaki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

 

@amsztel myślisz że wybranie asusa było by lepszym rozwiązaniem? bo też o nim myślałem. W msi skusiły mnie trochę lepsze bebechy za tą samą cenę, ale jeżeli mam bawić się później w jakieś kombinacje alpejskie i zakładać nowe tematy bo coś będzie nie tak to ja dziękuję.

 

W cenie do 500pln polecalbym Gigabyte B450 AORUS PRO. Ta plyta ma wlasciwie wszystko: najlepsza integre, LAN od Intela, optical out i zero problemow z BIOS'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...