Skocz do zawartości
musichunter1x

Vita FAT + Slim, karty pamięci, PSC, Genki BT do Switcha, Behringer mic 2

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej zdjęć wyśle na priv, ale rysy trudno uchwycić moim telefonem.

 

Sprzedam PS Vity, wersje SLIM oraz FAT, nie jestem pierwszym właścicielem.

Można kupić jeszcze PS Classic oraz oraz Genki Combo edition, których jestem pierwszym właścicielem.

Powód sprzedaży, zbieram na limitowaną PS4 i monitor. Można negocjować cenę w przypadku własnych zestawów ;) .

 

 

 

Za wszystko co dotyczy Vity chciałbym 800 zł, a na sztuki:

4GB = 40 zł sztuka

16Gb = 100 zł

Ładowarki i okablowanie jest wliczone w cenę.

Skarpetę dorzucam gratis, kto pierwszy ten lepszy ;) .

Genki Combo Edition = 200 zł, KW gratis

Slim = 350 zł Mogę zainstalować homebrew.

 

Karta 4GB PS vita 40 zł

Fat + przejściówka i sandisk 64GB = 350 zł

 

PS Classic = 100 zł + KW

Łyse PS ONE z kartą pamięci (9002), nie jest na sprzedaż, ale za 80 zł mogę ewentualnie się jej pozbyć.

 

 

Fat ma głębszą rysę na ekranie z lewej strony na dole, podczas użytkowania rzuca się w oczy tylko na jaskrawych, jednolitych kolorach, standardowo są ryski na plecach.

Tutaj jest zainstalowane Enso, stała modyfikacja homebrew, której nie trzeba załączyć za każdym razem. W środku znajduję się skonfigurowana karta SD 64GB w przejściówce SDtoVita.

Obydwie konsole posiadają kilka małych rysek, na ekranie, które dostrzegłem dopiero na pełnym czerwonym ekranie. Zdjęcia tego nie wychwytują.

Do FATa mam oryginalny karton, a do obydwu vit ładowarki i okablowanie.

 

PSC jest w pełnym komplecie sklepowym, stan idealny, nie była modyfikowana, a karton jest cały.

 

Wersja Slim jest w stanie bez zarzutu jeśli chodzi o przód, ale na pleckach jest sporo rys. Nie instalowałem jeszcze homebrew na nim, ale dla chętnego mogę to zrobić.

Genki Combo edition to nadajnik BT do Switcha, pozwalający używać dwóch par słuchawek jednocześnie. Do tego w zestawie jest mikrofon i stojak oraz adapter USB C-> pełne USB.

Kupiłem pod wpływem impulsu, a w innym zastosowaniu niż konsola się nie sprawdziło. Kosztowało to 74$ licząc wysyłkę.

Informacje o Genki:

 

 

Na sprzedaż dorzucam mikrofon i wzmacniacz mikrofonowy zintegrowany w kablu USB. Ostał się sam Behringer mic 2.

https://allegro.pl/oferta/behringer-mic-2-8564171823

Licytacja PS Vity Fat, gdzie są zdjęcia: https://allegro.pl/oferta/ps-vita-fat-3-65-enso-8585713539

post-582324-15700318192495_thumb.jpg

Edytowane przez musichunter1x
Przed upływem 10 dni - edytuj temat. Łączę. /T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś kupi za jednym zamachem obydwie vity, kartę 4 GB, wzmacniacz mikrofonowy i PSC(emulator) to puszczę to za 780 zł + KW gratis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP,

Najchętniej sprzedam PSC, wzmacniacz mikrofonowy w kablu oraz kartę od Vity. Fat chyba zostaje ze mną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...