Skocz do zawartości
Makavcio2

Brak powiadomień z Gmaila - dlaczego?

Rekomendowane odpowiedzi

Na biedafonie Xiaomi 4A ceniłem sobie zawsze przychodzące powiadomienia z gmaila. Nagle te powiadomienia zniknęły. Dość poważnie utrudnia mi to życie.

 

Miui global 10.2.3. Nic nie zmieniałem w ustawieniach powiadomień. Wszystko jest włączone. Opcje oszczędzania energii czy zakaz korzystania z danych mobilnych wyłączone. Godziny bez powiadomień wyłączone. Wszystkie możliwe uprawnienia dla gmaila włączone. Telefon nie jest przeciążony, bo żadne gunwo nie jest na nim uruchomione i chociaż ramu mało, to jeszcze jest zapas. W pamięci kilka GB wolne.

 

Czy jest jakaś opcja, którą mogłem nieświadomie włączyć? Jakiś konflikt? Jakaś blokada? Przekopałem cały telefon 2 razy i nie widzę żadnych istotnych rzeczy. Wszystko inne działa normalnie.

 

Ostania opcja, która przychodzi mi do głowy, to zresetowanie telefonu do ustawień fabrycznych i potem instalacja wszystkiego od nowa, ale nie uśmiecha mi się to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj też nie przychodziły, synchronizacja się zrypała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to trwa już dobrych kilka dni. Pierwszy raz zauważyłem w poprzedni weekend, że na telefonie nie ma nic, a na skrzynce wisi mi już coś od kilku godzin.

Dzisiaj też muszę siedzieć po nocy, bo mi przyszedł mail wczesnym wieczorem, a odczytałem po północy...

 

No nic. Uznajmy na razie, że wina gugli. Jak przez weekend dalej nie będzie, to podrążę dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś mi mignęła informacja w necie, że zmieniły się jakieś zasady i regulaminy, a nie wyskakuje powiadomienie o aktualizacji regulaminu. Rozwiązanie to podobno odpięcie konta google'a z telefonu i podpięcie na nowo (wtedy przy wklepywaniu danych zapyta, czy akceptujesz nowe warunki) i po tym powinno zapytać, czy życzysz sobie powiadomienia. Nie próbowałem tego, więc nie wiem, czy zadziała.

 

Daj znać, czy u Ciebie to coś dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P_M_

U mnie przychodzą normalnie. Na lte trochę poślizgu jest, ale działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...