Skocz do zawartości
Thop94

Oppo AX7n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z ładowaniem tefonu Oppo AX7. Posiadam go już ok. 4 miesiące i 3 dni temu podczas grania nagle się wyłączył ( było jakieś 40% baterii). Chciałem go włączyć ale migał mi tylko na wyświetlaczu znaczek ładowania i się od razu wyłączał. Zostawiłem go na chwilę w spokoju i naładował się do 20% po czym przy podłączonej ładowarce i nie włączonym telefonie nagle % baterii zaczął maleć. Znowu zostawiłem go na chwilę już bez ładowania (jakos na 1h) i podłączyłem znowu. Naładował się dosyć szybko do 100% u myślałem że już wszystko gra, aż następnego dnia przy stanie baterii 30% podłączyłem go do ładowania, i nic nie ruszyło przez 30min, tylko albo stało w miejscu albo spadało o 2% żeby zaraz wrócić na 30%. Ktoś wie o co może chodzić? Telefon w każdym przypadku wykrywa ładowarkę, próbowałem ładować kilkoma ładowarkami i z różnych gniazdek ale nic nie daje, bateria albo stoi w miejscu albo ruszy o 2-3% żeby potem znowu spaść do stanu przed podłączeniem. Przedmuchiwalem wejście USB sprężonych powietrzem i też nic to nie daje. Ktoś może wiedzieć o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...