Forum PCLab.pl: Klawiatura z programowalnymi przyciskami. - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Klawiatura z programowalnymi przyciskami.

#1 Użytkownik jest niedostępny   KaenV 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 03 Październik 2019 - 18:57

Jak do tej pory używałem i jeszcze używam A4tech b120, z której jestem w zadowolony - przynajmniej kwestii użytkowania - wysokie klawisze z wysokim skokiem i czasem reakcji. Jednak przychodzi czas na zmiany i dokupienie czegoś, czego mi tu brakuje.
Kupiłem niedawno rocckat isku+ force fx, który okazał się badziewiem. Nie tylko, że klawisze rzekomo analogowe są o kant tyłka potłuc to klawiatura zwyczajnie ma jakieś opóźnione reakcje więc jutro odbiera ją kurier i wraca do sklepu.
I tu pojawia się pytanie co brać. Zależy mi na programowalnych przyciskach po lewej - dobrze by było, gdyby były one jak najbliżej reszty (niestety większość z tego co widzę jest idiotycznie odsuwana), a także mile widziane przyciski pod spacją.
Do tego tzw multimedialne czyli regulacja głośności i takie tam na oddzielnych,a nie jako funkcyjne.
Wolałbym membranówkę, bo jakoś mnie mechaniki nie przekonują- właściwie jedyna ich zaleta to podobno żywotność ale jak ktoś liczył, dobra membranówka to w teorii około 20 lat, a mechanik jakieś 100 :) Choć nie powiem, rozważam k95, bo bardzo mi się podoba to pokrętełko po prawej.
Cena.. powiedzmy, że jakieś 600 złociszy. Tak +/- acz im taniej tym lepiej, na siłę dużo wydać nie chcę, a klawiaturami za 150zł też nie gardzę.
Wielka podpórka pod łapsko jest dodatkową dużą zaletą.

Dodam, że mieszkam w UK, a zatem niestety dostęp a4tech czy genius i innych takich mam mocno okrojony.

Jak coś pominąłem to dodam potem.

Edit: Już mam - to co mnie zniechęca np do k55 poza daleko ustawionymi przyciskami G+ to podświetlenie. Lubię je ale tzw. czyste tylko same klawisze, a nie całą dyskotekę, która mnie zwyczajnie irytuje.

Ten post był edytowany przez KaenV dnia: 03 Październik 2019 - 19:18

Strona 1 z 1