Skocz do zawartości
Tool17

Domyślna pamięć karta SD a płynność działania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W opcjach pamięci zmieniłem lokalizację domyślna na kartę SD. Teraz aplikacje są zapisanena zewnętrznej karcie pamięci. Czy w związku z powyższym gry będą wolniej chodzić? Mam wrażenie, że się przycina co jakiś czas delikatnie, ale to może jest subiektywne odczucie. Karta klasy 10, ale bez A1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki telefon? klasa 10 to mało. Mój budżetowy redmi 4a ma kilka razy szybsza pamięć wewnętrzną także...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tablet Huawei mediapad m3 lite. Porównywałem go do P9. Ale myślę że może to być różnica w procesorze snaodragon vs kirin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No snap 435 jest nisko budżetowy ale do użytku codziennego się nadaje. Nie rozumiem po co chcesz mieć apki na karcie sd skoro jest tam 32gb wewnętrznej. W sklepie play jest A1 sd bench , możesz sobie puścić na wewnętrzną i kartę sd benchmark, zobaczysz różnice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę jest tam 25 gb, z czego 10 gb to system. Czyli do dyspozycji 15 gb. Kilka aplikacji zajmuje po kilka gb i nagle zaczyna brakować miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam właśnie identyczną kartę jak z pierwszego linku. A pamięci jest tylko 15 GB po odjęciu tego co system zajmuje. Do tego zainstalowany PUGB, Word of Tanks, Stranger Wrath, Gangstar Vegas i parę aplikacji. I zostało tyle pamięci co na zrzucie ekranu. Zaczyna robić się ciasno. Po ustawieniu na domyślną pamięć SD zainstalowano aplikacje na kartę (pliki obb + data). Teraz w pamięci wewnętrznej folder android zajmuje niecałe 200 mb i jest to jedyny folder w pamięci wewnętrznej. Teraz mam do dyspozycji 15 gb w pam. wewn. oraz 15 gb na karcie SD

post-612604-15702582855048_thumb.jpg

Edytowane przez Tool17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...