Skocz do zawartości
KUBATRIX

Allegro Smart Week Przekręt ?

Allegro Smart Week  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz Smart Week ?

    • Super promocje
    • Super oszustwo
    • Udało mi się coś kupić
    • Nie udało mi się nic kupić
    • Mam kasę i nie korzystam z takich okazji
    • A po co ta ankieta ?
    • Napiszę w poście
    • Panie idź Pan w ....


Rekomendowane odpowiedzi

KUBATRIX trochę przesadzasz, "jakbyś przegrał życie bo nie kupiłeś jakiegoś produktu w promocyjnej cenie" :lol2:

 

Setki, tysiące razy spóźniłem się i było "po promocji"... i co? nico, takie życie, a jak coś naprawdę potrzebne to i tak kupię w regularnej cenie. KUBATRIX zachowujesz się "jakby inni janusze cię wyprzedzili... januszu... i masz bulpópki" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już ktoś kupił to ?

 

Tak ktoś już to kupił. Sprzedawca zakupił za 700zł sprzedał za 1200zł minus prowizja allegro która wynosi w tym dziale 4% czyli jakieś 50zł wychodzi że sprzedawca zarobił w ciągu kilku godzin 450zł na czysto. Super interes. Też bym tak zrobił jak by allegro pozwoiło kupować na komputerach. A jak ktoś zakupił kilka przedmiotów to jest minimum 1000zł na czysto. :Crash::crash2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę zaczynam podzielać opinię, że wkurza Cię nie tyle to, że ktoś kupił tylko po to aby zarobić tylko to, że sam tego nie zrobiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
KUBATRIX zachowujesz się "jakby inni janusze cię wyprzedzili... januszu... i masz bulpópki" ;)

Tyle, że to nie Janusze!

 

Podałem linka, to jeden - kilku hurtowników idących na pewniaka (+przebiło się trochę tłumu). Znam takich którzy wykupywali promocje z marketów i musieli mieć od ręki kilkaset tysięcy zł. Tu na Allegro wykupili przecież Smarta na osobne konta - ogromny koszt! Ryzyko z ogromną stratą o ile nie mieli zagwarantowanej ogromnej szansy kupna. Podałem linka, łatwo zauważyć bardzo podejrzane nicki, seryjnie ten sam początek, na końcu inna cyfra / litera itp. W MacBookach łatwiej było to zauważyć.

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
łatwo zauważyć bardzo podejrzane nicki, seryjnie ten sam początek, na końcu inna cyfra / litera itp.

 

Bo teraz jak zakładasz nowe konto na allegro to od razu stajesz się użytkownikiem o nazwie np. Client6565443

Początek CLIENT jest ten sam dla wszystkich, a później występuje numer użytkownika dla każdego inny coś jak numer w popularnym obozie w Oświęcimiu. Z automatu przypisuje się każdemu inny numer. Oczywiście jak nie chcesz mieć takiego nicku Clinet54345345 to możesz sobie później w ustawieniach zmienić Nick na dowolny. Dlatego jak ktoś patrzy teraz w spis że mnóstwo osób wygrało aukcje o nicku C na początku, a liczba na końcu to znaczy że są to nowi użytkownicy allegro ot cała tajemnica o takich podobnych nazwach :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, jeśli jakiś tam krótki czas dostepnosci na smiesznym allegro Cie przerasta - to polecam spróbować kupić coś ze streetwearowych, dropowych marek :)

Polecam dropy lepszych itemów supreme lub kolaboracji nike x travis :) O albo lepsze oferty high endu na zalando lounge.

 

Tam rzeczy rozchodzą się w 0.05s, i to bez żadnych promocji. Po takich doświadczeniach na jakimś śmiesznym smart week kupisz wszystko bo będziesz miał taka wprawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna promocja, kolejna frustracja.

Ludzie, świat się nie kręci wokół was i waszej chęci na zakup zabawki taniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna promocja, kolejna frustracja.

Ludzie, świat się nie kręci wokół was i waszej chęci na zakup zabawki taniej...

Tym bardziej że jak komuś zależało to wystarczyło sobie kupić bota jak każdy normalny (obstawiam ze 90% z tych lepszych promek smart week wykupiły boty, tak samo jak na innych dropach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
np. Client6565443 Początek CLIENT jest ten sam
Dobra, a jak wytłumaczysz inne litery?

https://allegronauta.pl/oferta/8475182346

6 "d" 53-58

7 "m" 68-74

5 "k" 111-115

6 "m" 116-121

5 "r" 126-130 itd.

 

Liter jest 48 (ale są też -,1 itp). Szansa na 2 z rzędu to ok. 1 na 2500, w aukcji na 1000 sztuk to bardzo realne wiele razy (ta aukcja 377 sztuk), najpopularniejsze litery mogą nawet liczyć sporadycznie na 3 z rzędu. Przy szansie 1/5 7 z rzędu to 1/78125. Jednak "m" wystąpiło tu ok. 1/12 razy! Co daje 1 na 36 milionów! Oczywiście zmniejsza to ilość sztuk, ale nadal szansa będzie z 1 na 100 tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sino dramatyzujesz. Na pewno trafili się Janusze z grubszej rury i kupili po kilka sztuk, ale widać nawet po naszym forum, że ludzie wyrwali, aby sobie też po Januszować :E

http://forum.pclab.pl/topic/1292595-Kilka-pyta%C5%84-o-PS4-Slim-500GB/page__view__getnewpost

 

Co to jest 995 konsolek w promo jak tą platformę dziennie odwiedza blisko 4 miliony ludzi :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super ankieta w ktorej mozna zaznaczyc wszystkie opcje :E

 

Wysyp tych konsol na allegro :) wiec pewnie nie oszustwo i ktos to kupil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że nie oszustwo, ludzie są po prostu naiwni jeśli myślą że kupią coś w na prawdę spoko cenie przy systemie dropowym bez użycia botów albo bardzo szybkiego neta, dobrego refleksu i szczęścia. Macbooki sprzedawały się 14 sekund więc na spokojnie można było bez bota kupić.

 

A bez systemu dropowego znowu cały smart week straciłby sens dla Allegro, bo oni zarobili na tym, że o wiele więcej osób kupiło smarta specjalnie dla tej promki niż tych którym udao się coś kupić.

Chociaż klienci też wiele nie stracili, bo smart jest na tyle tani że zwraca się po 1 zakupach.

 

 

 

Ps. Ventusy 2060 tez juz latają po OLXie ze smart weeka Mój link

Ajfony tez Mój link

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze że w sumie wiele osób nie wiedziało o tym Smart week, a teraz w internecie aż huczy. Dobra reklama nie jest zła jak widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych hitowych mi się nie udało niczego kupić. Opaskę Xiaomi chciałem dla brata, ale już 2 sekundy po 21 nie było czego szukać.

Nawet udało mi się kliknąć "Kup Teraz", bo widniało 220 sztuk, ale na następnej stronie był już komunikat o braku wymaganej ilości przedmiotów.

Zestaw kluczy YATO sam "przespałem" i 10 minut po 14:00 już nie było żadnego.

 

 

Natomiast kupiłem kilka rzeczy na prośbę znajomych, które były dostępne przez cały tydzień i nie było wokół nich szału.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłem odkurzacz dla siebie :E . Kupiłbym też PS4 Pro, ale Sony przy pomocy Kojimy zabierze mi 7 stów :lol2: .

Nie potrzebnie szukacie spisku, wiadomo przecież że zainteresowania będzie sporo, plus pewna część to boty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromna większość to boty hurtownicy co już udowodniłem, przedarło się też sporo szturmujących Januszy.

 

Kupiłbym też PS4 Pro
I czemu nie kupiłeś? Akurat ta była długo (z 18 godzin), bo była bardzo droga aż 1199 zł, a normalna cena to ok. 1599. Podejrzewam, że w hurcie chodzą po ok. 1300 więc opłacalność była niewielka. PS4 i Xbox One były bardzo tanio więc spokojnie można było kupić 500 konsol X1 za 599 i zaraz je puścić w hurcie po 700.

 

Teraz będą jaja gdy Janusze będą to próbować sprzedać na Allegro i będą walczyć między sobą, ciekawe jak nisko zejdą (zależy jak dużo kupili). Kiedyś triale 14 dni do XBL były po 2 zł (może nawet po 1). Na początku będą próbować w chorych cenach. Póki co widzę, że dwaj sprzedali, ale mieli po 100% pozytywów, ci o zerowej opinii i 100 konkurentach nie będą mieli tak łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sam wałek był jak Honor otwierał sklep na Allegro. 100 sztuk dostępnych, klikasz kup i zapłać, wyskakuje komunikat "brak wymaganej ilości przedmiotów", wracasz do aukcji a tam 88 sztuk. Co najciekawsze sprzedaż miała ruszyć o godzinie 12, a większość sztuk sprzedało się o 11:59:18...

Przy obecnych okazjach u mnie w aplikacji nawet nie dało się wejść w zakładkę okazji smart.

Smarta kupiłem mimo tego, że produkty czasem kosztują więcej, nie wydałem 711zł na przesyłki.

1032044.jpg

Edytowane przez zakk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...