Skocz do zawartości
smacznydaniel

Płyta glowna b450m gaming plus amd ryzen 5 3600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i błagam o pomoc:(

 

Dzis odebralem z mediaexpert swoj zestaw ram hyperx 8gb 2666mhz amd ryzen 5 3600 i b450m gaming plus. KOMPUTER sie nie wlacza czarny ekran... na plycie glownej swoeci sie czerwona dioda 1 z 4 i jest przypisana do cpu. Probuje zaktualizowac bios ale nie mogę:( wkladam pendrvie z plikiem msi.rom na fat32 i nawet czerwona dioda nie mryga ze instaluje tak jak na filmie od msi. Kiedy wloze w inne gniazdo mryga w tedy 3 razy i gasnie..

 

Pomocy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź pojemność pendrive'a. Jeżeli jest mniejsza niż powinna, to być może siedzi tam coś bootowalnego lub jakieś jego resztki. U mnie to była pozostałość MemTesta. Też dziwiłem się, że mi pendrive nie odpala, ale jak zobaczyłem, że większość jego pojemności jest zajęta to przypomniałem sobie, że miałem na nim Memtesta. Ściągnąłem jakiś program w celu przywrócenia całej pojemności (nie pamiętam jaki) i przywróciłem pierwotną pojemność (zwykły format nie działał). Potem wszystko już poszło z płatka.

 

PS. Tylko taki pomysł mam na to co się mogło stać, to akurat jest przypadek z autopsji. Jeżeli ktoś ma inne pomysły to niech koledze doradzi, ja się w sumie na tym wszystkim nie znam. :E

 

PS. 2 Nie zapomnij wcisnąć przycisku flasha :P

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi ze wciskam przycisk flasha i nie mryga ta dioda od flasha ta czerwona a jak wloze w inne gniazdo to mrygnie tylko 3 razy i nic wiecej... pendrive tylko tak jakby ladowal i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...