Skocz do zawartości
blodziu

Seria S10 i jej tragiczny czytniki linii papilarnych

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

Mam pytanie do użytkowników S10/S10+ odnośnie tego czy używacie czytnika linii papilarnych i jak sobie radzicie z jego super nie skutecznym działaniem ? Macie może jakieś sposoby na poprawę jego skuteczności bo sam dostaje szału jak czwarty czy piąty raz nie jest on w stanie sczytać mojego palucha ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma s10 i sprawa wyglada tak ze na poczatku nie bylo to w ogole uzyteczne, potem dostal update i nie jest zle, dostales update do swojego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, update'y robię na bieżąco ale jakoś nie zauważyłem poprawy. Na S10+ przesiadłem się z P10 i ten czytnik to po prostu masakra jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest to dedykowany czytnik ale raczej kolega juz nie narzeka

Edytowane przez xede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam i jakoś zbytnio różnicy nie widzę w działaniu (wcześniej w Huawei P10). Pojedyncze pomyłki się zdarzą tylko ale tak samo miałem w P10.

Może za słabo przykładasz palec? lub za krótko? Jak już wyczujesz jak on działa to nie powinieneś mieć problemu.

Edytowane przez Hoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem próbę i jeszcze raz ustawiłem paluchy z tym, że teraz jeden trzy razy i jeszcze jeden raz. Na razie jak by wygląda to lepiej zobaczę za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety czytniki w ekranie to póki co szajs straszny, czy to Samsung, czy Xiaomi czy inne Huawei.

Przy tych cenach urządzeń to mogli zostawić drugi czytnik z tyłu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze chwalić te czytniki w reklamie swoich urządzeń .... Należało by się chyba wstydzić tego, a nie to chwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektore dzialaja lepiej, niektore gorzej, wina moze byc rowniez sama konfiguracja palca/palcow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno się tego montować w telefonach. Skoro czytnik ma problemy ze skutecznością, które częściowo eliminują aktualizacje to aż strach myśleć jaka jest dokładność takiego skanu palca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle oszukał czytnik palca? Nie słyszałem o takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, że można to oszukać chodzi raczej o jego mierną skuteczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno się tego montować w telefonach. Skoro czytnik ma problemy ze skutecznością, które częściowo eliminują aktualizacje to aż strach myśleć jaka jest dokładność takiego skanu palca.

idac tym rozumowaniem nigdy nie wyszlibysmy poza nokie 3310, niestety ale obecnie beta testy odbywaja sie na produkcji, widac to po sprzecie, grach, tv i innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle oszukał czytnik palca? Nie słyszałem o takiej sytuacji.

 

Zdarzyła mi się raz taka sytuacja, Jak miałem P10, że kolega go wziął, odblokował na moich oczach, potem 100 razy żeśmy próbowali i nigdy więcej się to nie powtórzyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety czytniki w ekranie to póki co szajs straszny, czy to Samsung, czy Xiaomi czy inne Huawei.

Przy tych cenach urządzeń to mogli zostawić drugi czytnik z tyłu...

 

 

widzę, że z doświadczenia piszesz? Oppo i Xiaomi ma genialne czytniki linii papilarnych, nie wspominając o oneplusie. Samsung ma lipę od samego początku, zaczynając od serii A kończąc na "genialnym patencie" w S10

 

Ktoś w ogóle oszukał czytnik palca? Nie słyszałem o takiej sytuacji.

 

 

 

 

tak, pies.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że z doświadczenia piszesz? Oppo i Xiaomi ma genialne czytniki linii papilarnych, nie wspominając o oneplusie. Samsung ma lipę od samego początku, zaczynając od serii A kończąc na "genialnym patencie" w S10

 

No ponoć OP ma niby niezły czytnik w ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzę, że z doświadczenia piszesz? Oppo i Xiaomi ma genialne czytniki linii papilarnych, nie wspominając o oneplusie. Samsung ma lipę od samego początku, zaczynając od serii A kończąc na "genialnym patencie" w S10

Tak, w S10+ i Xiaomi Mi9 jest mega bezużyteczny szajs. Oneplusa nie próbowałem, znam tylko jedną osobę która go ma i też narzeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli da się go zmusić do działania. Szkoda tym bardziej,że ten crap jest jedynym zabezpieczeniem biometrycznym poza face id bazującym na przedniej kamerce w większości nowych telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest nie używalny.

 

https://youtu.be/Z2QfL5J3w3M

https://youtu.be/q7psFG0csQc

 

Im więcej czytam waszych postów tym większe odnoszę wrażenie, że nikt z was nie miał tego telefonu w rękach. To prawie jak iphoniarze narzekający i porównujący telefony z androidem za... 500zł do iPhona za 3500zł+.

 

Btw. całość jest nagrana iPhone SE - kamera w tym telefonie paskudnie się zestarzała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wspomnialem wczesniej, koledzy z roboty maja s10 dziala dobrze, moze ktos tutaj jak wspomnnialem palec odblokowujacy ma jakies niestandardowe linie papilarne, blizne albo cos i narzeka na telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...