Skocz do zawartości
Mar12

Xonar dx2 wybór miejsca montazu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie to mój pierwszy post na forum.

Posiadam płyte głowna Asus P8P67 Delux i mam zamontowana karte grafikii Asus GTX 760 ROG

Dodatkowo chce zamontowac karte DVBS2 na PCIe

I karte Xonar D2X na PCIe zwiazku z tym mam pytanie do ktorego slotu PCIe zamontowć karte dzwiękowa ,zeby byla mniej podatna na zakłócenia i miala lepsze warunki do pracy ,z jednej strony mam karte grafiki a z drugiej zasilacz ,eydaje mi sie że gniazdo PCIex16 _3 czyli to blizej zasilacza jest niezależne ,a drugi slot PCIe x16 _ 2 PCIe x16_1 maja wspolna przepustowosc .

Czy ktos moze mi pomóc w jaknaj lepszy rozmieszczeniu tych elementow ,a ha jeszcze chce podłaczyc

3 dyski SSD pod Windows 10 HDD pod XP I 3 HHD NA dane czy wpiac wszystkie w kolejne gniazda SATA czy uzyc gniazda od kontrolera MARVEL?

Zasilacz ma 660 W firmy CHIRFTEC

To wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie to mój pierwszy post na forum.

Posiadam płyte głowna Asus P8P67 Delux i mam zamontowana karte grafikii Asus GTX 760 ROG

Dodatkowo chce zamontowac karte DVBS2 na PCIe

I karte Xonar D2X na PCIe zwiazku z tym mam pytanie do ktorego slotu PCIe zamontowć karte dzwiękowa ,zeby byla mniej podatna na zakłócenia i miala lepsze warunki do pracy ,z jednej strony mam karte grafiki a z drugiej zasilacz ,eydaje mi sie że gniazdo PCIex16 _3 czyli to blizej zasilacza jest niezależne ,a drugi slot PCIe x16 _ 2 PCIe x16_1 maja wspolna przepustowosc .

Czy ktos moze mi pomóc w jaknaj lepszy rozmieszczeniu tych elementow ,a ha jeszcze chce podłaczyc

3 dyski SSD  pod Windows 10 HDD pod XP I 3 HHD NA dane czy wpiac wszystkie w kolejne gniazda  SATA czy uzyc gniazda od kontrolera MARVEL?

Zasilacz ma 660 W firmy CHIRFTEC

To wszystko

 

Po tym, co kiedyś MX440 Prolinka zrobił mi z audigy swoim miniaturowym wiatraczkiem, kierowałem się tylko jedną zasadą: jak najdalej od wentylatorów. Zakłóceń nie było, ale po przesiadce z pozbawionej wentylatora rivy nie poznałem dźwięku i pomogło dopiero przeniesienie karty do najniższego slotu.

Edytowane przez wojtzuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli lepiej dac blizej zasilacz?

A co z 3 dyskami i kontrolerami SATA i Marvel ?

post-612728-15705454853073_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam płytę z tej serii co Twoja, ale okrojoną (wersja LE). Karta dźwiękowa (ASUS Xonar D1) w najniższym slocie PCI, koło zasilacza. Na kolumnach jak najbardziej ok, dźwięk czysty, nawet na ustawieniu, który wprawia w drganie podłogę (AE Aegis NEO One 2x 80W + wzmacniacz Yamaha + AE Evo subwoofer 150W - konstrukcja zamknięta). Ale mikrofon to już tragedia. Trzeba włączać opcję tłumienia echa, bo tak buczy. Nie znam przyczyny. Podejrzewam nawet brak uziemienia w gniazdku

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...