Skocz do zawartości
kukix

Padła drukarka HP LaserJet 2200D. Co zamiast tego?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Na dniach padła moja drukarka HP LaserJet 2200D. Wielką zaletą tej drukarki były niskie koszty tonera.

 

Jakie kolejne modele HP wypuszczało po tej drukarce?

Czy polecicie coś używanego do 300 zł z tej serii?

 

--------- EDIT --------------

 

Widze,że nowe laserówki są w tym przedziale. Czy więc możecie polecić coś z nowych modeli DO 500-600 zł z niskimi kosztami utrzymania?

Edytowane przez kukix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, że definitywnie padła?

Problem z drukowaniem

 

Papieru nie ciągnie, jakiś komunikat się pojawia. Nie jest to moja drukarka, miałem pomóc uruchomić. Ale widze, że mechanizmy mogły się wytrzeć.

 

Nowe drukarki dużo gorsze są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papieru nie ciągnie, jakiś komunikat się pojawia. Nie jest to moja drukarka, miałem pomóc uruchomić. Ale widze, że mechanizmy mogły się wytrzeć.

Mogło się coś zużyć.

 

Nowe drukarki dużo gorsze są?

Nie mam pojęcia, ostatni raz do czynienia z drukarką miałem z 5 lat temu, własną pewnie ponad 15...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Na dniach padła moja drukarka HP LaserJet 2200D. Wielką zaletą tej drukarki były niskie koszty tonera.

 

Jakie kolejne modele HP wypuszczało po tej drukarce?

Czy polecicie coś używanego do 300 zł z tej serii?

 

--------- EDIT --------------

 

Widze,że nowe laserówki są w tym przedziale. Czy więc możecie polecić coś z nowych modeli DO 500-600 zł z niskimi kosztami utrzymania?

 

 

Dziękujemy za wybór urządzenia drukującego marki HP. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, na której na podstawie kilku pytań dotyczących Pana potrzeb w obszarze druku, pomożemy dobrać najwydajniejsze urządzenie:

 

https://helpmechoose.ext.hp.com/pl/pl/printers/?jumpid=in_r11400_pl/pl/ipg/reinventinghomeprinting/cross-link/help-choose-get-started.

 

Jeśli istotna jest dla Pana duża wydajność, rekomendujemy zakup urządzenia wielofunkcyjnego z serii HP Smart Tank. Kupując to urządzenie otrzyma Pan zapas tuszu, który wystarczy nawet na 3 lata, pozwalając na wydruk do 18 tys. stron czarno-białych lub 8 tys. stron kolorowych. Ponadto wybrany model HP objęty jest promocją „Cashback” w której może otrzymać Pan zwrot nawet do 150zł.

 

Zachęcamy do obejrzenia recenzji i testów urządzenia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...