Forum PCLab.pl: Ds4 nie działa pod PC - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Ds4 nie działa pod PC

#1 Użytkownik jest niedostępny   JKarol96 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 09 Październik 2019 - 18:38

Witam, mój problem polega na tym, ze pad DS4 który kupiłem dzisiaj nie jest widziany przed program DS4 Windows. Zainstalowałem pliki ze strony producenta, jednak po włączeniu programu a następnie podłączeniu pada program najzwyczajniej w świecie go nie widzi. Próbowałem również przez InputMapper, ale tutaj dzieją się jeszcze większe jaja. Kontroler jest widziany, działa touchpad, ale w grze Fifa20 totalnie fiksuje. Gra widzi 2 pady, a do tego wszystkie ikony przesuwają się w lewa stronę bez przechylenia triggera (samoczynny ruch bez żadnej ingerencji). Oba programy zatem zawodzą. Dodam, ze wcześniej już grałem na takim padzie na PC i było wszystko Ok.
Jedyna gra o jaka mi chodzi to fifa20, żadna inna.

#2 Użytkownik jest niedostępny   Sary 

• To tylko avatar
  • PipPipPipPipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 19:59

Dla czego nie kupiłeś pada od XBOXa? Żadnych programów, żadnych instalacji, wpinasz i działa. :)

#3 Użytkownik jest niedostępny   JKarol96 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 09 Październik 2019 - 22:20

Zobacz postSary, o 09 Październik 2019 - 19:59, napisał(a):

Dla czego nie kupiłeś pada od XBOXa? Żadnych programów, żadnych instalacji, wpinasz i działa. :)

Posiadam pada od Xboxa i to właśnie przez niego zdecydowałem się na wymianę.
Zmiany dokonałem z ds4 na xboxowego kontrolera, ponieważ na tym od Sony nie działał prawy analog. To był błąd. Wymieniałem go 3 razy, ponieważ miałem wrażenie, ze jest zepsuty. Reakcja na komendy była strasznie opóźniona, do tego stopnia ze rozgrywka w fifie była totalnie bezsensowna. Okazało się ze to norma. W internecie znalazłem kilka tematow tego typu, jednak nikt nie znalazł rozwiązania. Może to tylko moje odczucia.

#4 Użytkownik jest niedostępny   amsztel 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 14 Październik 2019 - 10:14

Windows clean reinstall - to moze pomoc. DS4 jest natywnie wspierany przez win10, nie trzeba doinstalowywac zadnych sterownikow.

Strona 1 z 1