Skocz do zawartości
Arthas25

Jaką kartę udźwignie mój sprzęt?

Rekomendowane odpowiedzi

monitor przyszedł wczoraj rano :) przetestowałem takie gry jak CIV6 - mapa ogromna, WoW, RE2 2019, Blair Witch 2019, Pillars od Eternity, Skyrim SE, The Sinking City.

Powiem tak. na Medium wszystkie gry działają płynnie, Na High niektóre gry: RE oraz Blair Witch tracą na płynności w takim stopniu, że granie to po prostu męka.

Ogólnie jestem bardzo zadowolony jakością monitora , wrażenia są niesamowite - odpalam grę i czuję się trochę tak jak bym grał w zupełnie coś innego, warto było dopłacić te 350zł i wymienić iiyama'e na tego samsunga.

Jedyny mankament to denerwująca podstawka która uniemożliwia mi podsunięcie monitora do ściany, w tygodniu zakupie uchwyt i przymocuję monitor do ściany.

 

Możliwe, ze w niedalekiej przyszłości zakupię lepszą kartę, najprawdopodobniej GTX1060ti, chyba, ze mój sprzęt odpali coś lepszego np: GTX1070?

Istnieje jeszcze opcja zakupu drugiej karty GTX 1050Ti i podłączeniu 2 kart ale nie wiem czy to ma większy sens i jak to będzie wyglądać: 2x GTX 1050Ti vs GTX 1060ti?

 

1050TI nie da się połączyć w SLI, takie cuda to dopiero od 1070 a i to nie jest oplacalne.

przy wymianie karty musisz kupić mocniejszy zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...