Skocz do zawartości
jacekp

Modyfikacja wyglądu szablonu forum w formacie css

Rekomendowane odpowiedzi

Używam małe forum, które wprawdzie ma dużo szablonów do wyboru, ale chciałbym bardziej spersonalizować szablon dostosowując do charakteru forum, które jest o tematyce fotograficznej. Myślę o wstawieniu np: miniaturek aparatów itp. Jak się zorientowałem szablony są w formacie css. Czy jest jakiś program do modyfikowania wyglądu takiego szablonu, lub może jakiś kod modyfikujący ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zapytać co to za silnik forum? Szablony zazwyczaj edytuje sie w edytorze IDE. Aczkolwiek w niektórych silnikach można edytować w panelu admina szablony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ten link do programu działa. Zainstalowałem go już. Teraz się zastanawiam jak taki szablon stworzyć lub zmodyfikować. Okazało się że to chyba nie takie proste...przynajmniej dla mnie.

Używam forum z tej strony https://www.fora.pl/

Dwa zrzuty z ekranu z panelu administratora. Może to jakoś wyjaśni z czym mam problem.

 

111utworz%20styl.jpg

 

111edytuj.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal próbuję coś zrobić ni nie ma sukcesu. Jeżeli ktoś może mi za odpłatą w tym pomóc to chętnie się na to zdecyduje. Można napisać i na mój adres @.

Edytowane przez jacekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz możliwości edytowania plików, to są niewielkie szanse na zrobienie tego, co chcesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...