Skocz do zawartości
DOjniak

Problem Xbox Game Pass i WIN 10 Enterprise !

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

 

Zakupiłem abonament w Xbox Game Pass. Chciałem ograć najnowsze Gears 5. Nastąpił problem. Xbox installer twierdzi , że trzeba zaktualizować system z wersji 1607 na 1903 bo inaczej nie zadziała. Daje ok. Ściąga asystenta aktualizacji Windows 10. Okazuje się , że aktualizator nie może pobrać aktualizacji i wyskakuje komunikat , że mam skontaktować się z administratorem systemu.

 

W ustawieniach aktualizacji system twierdzi , że mam najnowszą wersję co jest bzdurą. Mój system WINDOWS 10 Enterprise LTSB wersja 1607. Co mam zrobić . Jest ktoś w stanie pomóc ? Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś utworzyć odpowiedni dysk instalacyjny np. na płycie lub pendrive i z niego aktualizować win10 enterprise?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś utworzyć odpowiedni dysk instalacyjny np. na płycie lub pendrive i z niego aktualizować win10 enterprise?

 

Nie próbowałem. Jestem zielony w te klocki. Jesteś w stanie wytłumaczyć mi jak to zrobić ? Dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest to że masz wersje LTSB a nie CB ( current branch ) i obawiam się może być tak że pozostanie Ci albo reinstal, albo jakieś rzeźbienie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest to że masz wersje LTSB a nie CB ( current branch ) i obawiam się może być tak że pozostanie Ci albo reinstal, albo jakieś rzeźbienie,

 

Próbowałem ręcznie ściągnąć update i zmusić go do instalacji. Dalej instalator twierdzi , że nie może zainstalować łatki. No nic pozostaje reinstall. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...