Forum PCLab.pl: Błąd i utrata danych po aktualizacji 13.10.19 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Błąd i utrata danych po aktualizacji 13.10.19 Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Kuna14 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 13 Październik 2019 - 21:36

Siemka, spotkałem się z dziwnym zachowaniem komputera, dzisiaj(13.10.19) po południu zaktualizowałem windowsa, co skończyło się utratą dostępu do kompa. Po uruchomieniu w ekranie logowania windows 10 kazało mi podać hasło. Na komputerze nie było nigdy żadne ustawiane, nie było to tez haslo do mojego konta microsoft, (ktorego nawet nie uzywalem na tym komputerze). Chcicałem wycofać aktualizacje, wiec z wcisnietym shiftem uruchomilem ponownie komputer, pojawilo sie okno do naprawiania błędów itd, znalazlem opcje usuń ostatnią aktualizacje funkcji no i wszystko zadziałało, prócz faktu że zniknęły dane. Nie wszystkie o dziwo. Na komputerze są programy, praktycznie wszystkie które były, w koszu były wszystkie pliki, ale zniknely foldery z rzeczami ze studiów i zdjęcia. O dziwo są ślady po wszystkich tych plikach, ale nie ma do nich dostepu.Uzyłem programów jak recuva, udało sie nim odzyskac pliki, ale nie mozna ich otworzyc, są uszkodzone. Co robić, czy dane są stracone? Dodam, że to dysk ssd jesli ma to jakies znaczenie.

Strona 1 z 1