Skocz do zawartości
kFF

Obudowa pod zestaw + opcjonalne chłodzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

może ktoś polecić jakąś dobrą, wygodną do montażu obudowę i żeby wszystko mi się tam pomieściło. Podświetlenie RGB mile widziane, choć nie jest mi niezbędne.

 

To zestaw który będę zamawiał KLIK

 

Możecie też polecić jakieś chłodzenie dla lepszej kultury pracy Ryzena 5 3600? Słyszałem dużo dobrego o fortisach 3.

Edytowane przez kFF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim budżecie ma być ta obudowa?

 

Co do chłodzenia, to wystarczy Fera 3, ale jak chcesz coś trochę lepszego to warto dołożyć do Fortisa 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim budżecie ma być ta obudowa?

 

Co do chłodzenia, to wystarczy Fera 3, ale jak chcesz coś trochę lepszego to warto dołożyć do Fortisa 3.

300-400zł, ważne żeby właśnie było miejsce na chłodzenie niestockowe. Jak znajdzie się coś tańszego to jeszcze lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dobrze wykonanych i przewiewnych obudów w tym budżecie masz Armis AR7 TG, Phanteks P400A (nie weź przypadkiem zwykłego P400 lub P400S), Fractal Meshify C, Silverstone RL06, Phanteks Enthoo Pro M, Cooler Master MC500. każda z tych obudów spokojnie pomieści Twój zestaw i sobie z nim poradzi, więc możesz w zasadzie brać to co Ci się bardziej podoba.

Edytowane przez zawisztheblack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dobrze wykonanych i przewiewnych obudów w tym budżecie masz Armis AR7 TG, Phanteks P400A (nie weź przypadkiem zwykłego P400 lub P400S), Fractal Meshify C, Silverstone RL06, Phanteks Enthoo Pro M, Cooler Master MC500. każda z tych obudów spokojnie pomieści Twój zestaw i sobie z nim poradzi, więc możesz w zasadzie brać to co Ci się bardziej podoba.

Wielkie dzięki! Zdecyduje się na którąś z powyższych.

 

Edit: A co powiedziałbyś o tej? Bardzo pasuje mi biały kolor(wnętrze mam czarno/białe)

 

https://proline.pl/obudowa-silverstone-redline-rl07w-g-sst-rl07w-g-biala-okno-z-hartowanego-szkla-p1166472

Edytowane przez kFF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wielkie dzięki! Zdecyduje się na którąś z powyższych.

 

Edit: A co powiedziałbyś o tej? Bardzo pasuje mi biały kolor(wnętrze mam czarno/białe)

 

https://proline.pl/obudowa-silverstone-redline-rl07w-g-sst-rl07w-g-biala-okno-z-hartowanego-szkla-p1166472

 

Ten model nie cechuję się ani dobrą wentylacją ani miejscem. Lepiej zdecyduj się na którąś z poleconych wyżej, aczkolwiek odradzam model P400A z racji braku filtrów przeciw kurzowych na froncie. Z doświadczenia wiem że będziesz musiał czyścić komputer znacznie częściej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model nie cechuję się ani dobrą wentylacją ani miejscem. Lepiej zdecyduj się na którąś z poleconych wyżej, aczkolwiek odradzam model P400A z racji braku filtrów przeciw kurzowych na froncie. Z doświadczenia wiem że będziesz musiał czyścić komputer znacznie częściej.

Ok, zdecydowałem się na Armis AR 7. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...