Skocz do zawartości
zajecc

Następca Samsung J6+

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! podjąłem się zadania wymiany Samsunga J6+ na coś innego, co nie będzie paździerzem roku 2019. Bardzo liczę na Waszą pomoc.

 

Chciałbym zakupić coś do ~1000 zł. (Samsung nówka kosztuje 750 zł). Telefon dla kobiety:

Zależy na:

 


  •  
  • pojemnej baterii
  • szybkim ładowaniu
  • porządny procesor który nie zmuli telefonu jak ten J6+
  • porządnym zasięgu 3G/4G
  • aparat MUSI być lepszy niż w J6+ (a przynajmniej dorównujący)
  • NFC (nie jest to wymagane)

 

Teraz pytanie czy

 


  •  
  • Xiaomi A2 - nówka
  • Xiaomi A2 - nowy/używany
  • Xiaomi Mi 8 - używany
  • Xiaomi Redmi Note 8 Pro
  • Google Pixel 3a - z dopłatą 300/400 zł ?

 

Czy będą lepsze ? Czy może proponujecie coś lepszego ? Dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej nowy redmi note 8 pro powinien byc bardzo ok, mozesz tez rozejrzec sie za mi a3 zamiast a2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro rozważasz dołożenie 300-400zł to bierz Mi 9T lub Mi 9 Lite, Note 8 pro to straszna patelnia, a nic lepszego do 1400 niż te 2 wyżej wymienione z nowych nie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Asus...ekhm...android 8.1, snap 660, micro usb czyli brak QC więc bateria 5000mha ładuje się wieki, ekran IPS, aparat gorszy na starym sensorze, wifi tylko b/g/n bez ac (sic!) i tylko 2.4GHz bez (sic!x2) 5GHz. Tak, wymienione przeze mnie w niczym nie są lepsze. W niczym.

Edytowane przez katystopej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Asus...ekhm...android 8.1, snap 660, micro usb czyli brak QC więc bateria 5000mha ładuje się wieki, ekran IPS, aparat gorszy na starym sensorze, wifi tylko b/g/n bez ac (sic!) i tylko 2.4GHz bez (sic!x2) 5GHz. Tak, wymienione przeze mnie w niczym nie są lepsze. W niczym.

 

 

do microusb i brak wifi się zgodzę, ale :

- gorszy aparat? Śmiem wątpić

- snap 660 zły w telefonie za 1k? Kobieta planuje wrzucać 100 aplikacji na ten telefon, że 660 nie starczy?

- android 8.1 - o aktualizacji słyszał?

 

Od siebie wrzucam Oppo Reno Z za 1199zł w media expert lub rtv euro agd - jeśli jest możliwość dopłaty. Aparat petarda, ładowanie 20W, Helio P90 daje radę jak na ten budżet (konkurent snapa 710), amoled,NFC i głośniki stereo.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a póki co dopłatę zostawmy w spokoju. To ostateczność. Może coś z innej stajni niż Xiaomi do 1000 zł co będzie biło J6+ w każdym aspekcie ? Chyba nie tylko chińczykami żyjemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a póki co dopłatę zostawmy w spokoju. To ostateczność. Może coś z innej stajni niż Xiaomi do 1000 zł co będzie biło J6+ w każdym aspekcie ? Chyba nie tylko chińczykami żyjemy :D

 

niestety ale w tym budżecie tylko chińczykami żyjesz. Biją na łeb koreańców i tajwańców (:

 

w takim razie Xiaomi note 7

lub Oppo RX17NEO - jeśli brak NFC przeżyjemy i chcesz amoleda.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Asus...ekhm...android 8.1, snap 660, micro usb czyli brak QC więc bateria 5000mha ładuje się wieki, ekran IPS, aparat gorszy na starym sensorze, wifi tylko b/g/n bez ac (sic!) i tylko 2.4GHz bez (sic!x2) 5GHz. Tak, wymienione przeze mnie w niczym nie są lepsze. W niczym.

 

Nie wobec asusa wskazanego przeze mnie a wobec wszystkich innych w tej cenie. Bo taki wydźwięk ma Twoja wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...