Forum PCLab.pl: Częste restartowanie komputera - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Częste restartowanie komputera Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   DexonBlacBoy 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 16 Październik 2019 - 15:43

Witam
Od kilku tygodni borykam się z problemem losowego restartowania się komputer stacjonarnego. Komputer podczas korzystania potrafi tak jakby zresetować system bez żadnych ostrzeżeń o restarcie.
Najgorsze jest to że odnosiłem komputer do takiego informatyka w moim mieście i u niego komputer chodzi jak marzenie i ani razu się nie resetuje, mówił mi też że obciążał go i wgl i działał bardzo dobrze lecz gdy komputer wrócił do mnie do domu to cały czas się resetuje i ma tak jakby obniżoną wydajność, specjalnie na szybko pobrałem sobie Minecraft'a dla testu i no krótko mówię że słabo działa mam takie 20/50 fps gdzie kiedyś miałem na tym komputerze 300\600 fps więc nwm o co chodzi.
Na pewno wykluczam tu zasilacz no bo gdyby coś było nie tak z nim to u tego informatyka też by się restartował tak samo jak kabel zasilający mam 3 próbowałem z każdym i nadal to samo więc wątpie że mam nagle 3 kable popsute, przez 2 lata używałem jednego z nich i było pięknie.
Właśnie dziś ten informatyk pożyczył mi coś takiego jak UPS? i niby służy to do kontrolowania napięcia czy jakoś tak (że jakby chwilowo mi prąd wywaliło to komputer by dalej działał) lecz niestety z tym UPS'em nadal potrafi się restartować.
Dlatego strzelam że może jest coś nie tak z instalacją elektryczną ponieważ próbowałem w różnych gniazdkach w domu i przez chwile działa normalnie lecz po niedługim czasie sie zwiesza i restartuje :(
Więc proszę niech ktoś mi powie o co może chodzić
Z góry dzięki ;D
Procesor---Intel Core i5-6500 3,20GHz
Grafika---Nvidia GTX 970 Zotac 4GB
Płyta Głowna--- Msi Bazooka jakoś tak xd

Strona 1 z 1