Forum PCLab.pl: Materiałowy fotel dla gracza do 1000 zł - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Materiałowy fotel dla gracza do 1000 zł Materiałowy fotel dla gracza do 1000 zł Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   kubakos98 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 17 Październik 2019 - 12:07

Siemka,

rozwalił się mój Markus, więc chcę kupić nowy materiałowy fotel gamingowy. Szukałem trochę na forum, ale w sumie nie znalazłem satysfakcjonującej odpowiedzi. Co jest dla mnie istotne?

1. Materiałowy. Za eko skórę podziękuję. Kolory obojętne, nawet czarny nada się, byle nie był to już jakiś taki klasyczny biurowy.
2. Mam 180 cm wzrostu i waga ok. 80 kg., więc nie powinno ty być problemu z niczym.
3. Myślę, że do 1000 zł mogę zapłacić byle był porządny ten fotel. Jakby się udało coś taniej za jakieś 7 stówek to też będzie spoko, nawet bardziej.

Dziękuję za pomoc, podpowiedzi z jakich korzystacie i na co jeszcze zwrócić uwagę.

#2 Użytkownik jest niedostępny   gilban 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 19 Październik 2019 - 22:30

Jak chcesz kupić porządny fotel to poszukaj taki do biura dobrej jakości, a nie taki do grania, które jakościowo są jeszcze gorsze od tego z IKEI który Ci się rozwalił.

#3 Użytkownik jest niedostępny   kubakos98 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 20 Październik 2019 - 21:14

Zobacz postgilban, o 19 Październik 2019 - 22:30, napisał(a):

Jak chcesz kupić porządny fotel to poszukaj taki do biura dobrej jakości, a nie taki do grania, które jakościowo są jeszcze gorsze od tego z IKEI który Ci się rozwalił.

A masz jakieś propozycje takiego?

Strona 1 z 1