Skocz do zawartości
waski4444

Obudowa do 600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję solidnej obudowy. Może być stalowa, ponieważ czasem przewożę komputer i od tego w końcu obudowa zaczyna trzeszczeć na nitach i łączeniach i jest niestabilna.

Chciałbym żeby była z otwieranym oknem ze szkła dla wygodnego dostępu do środka.

Zależy mi na cichym działaniu, dlatego będzie tam potrzebne miejsce na NZXT Kraken (jeszcze nie wiem czy ten z 2 czy 3 wentylatorami), mogłaby też stać na solidnych gumowych nóżkach aby nie przenosić zbytnio drgań

Kolor raczej czarny, chociaż jakikolwiek inny ciemny kolor też może być

Nie zależy mi na LEDach czy ilości wentylatorów. Właściwie to im mniej wentylatorów tym lepiej

Jeśli ktoś ma na oku obudowę droższą o parę zł ale będzie warto, to też chętnie rozważę.

 

W środku będzie nie mniej nie więcej:

I9 9900k

RTX 2080 S

G.Skill Trident Z 4000 2x8

1x SSD PCIe

1x HDD

1x DVD

Thermaltake Smart SE 730W

Edytowane przez waski4444

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ją oglądam bo trafiłem przypadkowo na jakieś testy na YT :) Dokładnie Fractal Design Define R6 czarny, lecz kilka osób pisało w komentarzach na Morele, że nie mieści się radiator krakena x62 i trzeba coś tam demontować, a ja chcę mieć miejsce nawet na x72 (360mm).

 

W komentarzach piszą też, że Fractal R6 jest głośniejszy od be quiet! Pure Base 600 Window i w be qiuet mam az 3 miejsca specjalnie pod radiator nawet 360mm. Do tego dużo mniejsza cena za be qiuet.

 

Więc póki co mam na oku be quiet! Pure Base 600 Window

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fractal R6 jest bardzo fajny. Krakena wygodnie zamontujesz jednak tylko na froncie. Co w sumie moim zdaniem i tak ma większy sens niż na topie.

 

Zerknij też na Lian Li PC-O11 Dynamic, InWin 303.

 

W komentarzach piszą też, że Fractal R6 jest głośniejszy od be quiet! Pure Base 600 Window

Na minimalnym ustawieniu wentyli jest może głośniejszy, tylko co z tego, jak w BeQuiet masz wtedy 10 stopni wyższe temperatury CPU i GPU?

https://www.gamersnexus.net/hwreviews/3177-fractal-define-r6-case-review-mid-tower

 

Do przewożenia szkło to pewne ryzyko ;)

Edytowane przez iwanme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę wybrałbym Fractal R6 ze względu na jakość wykonania i dobrą możliwość organizacji przewodów.

 

Pytanie brzmi, czy montaż napędu optycznego z przodu wyklucza możliwość zamontowania chłodnicy z przodu?

 

SilentiumPC Armis AR7 to też bardzo dobra opcja, tym bardziej ze względu na możliwość montażu chłodnicy 360mm zarówno na topie jak i na froncie. Nie będzie więc problemuz montażem napędu optycznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

H700/H710, to jest porządny pancernik. Jak możesz to nie kupuj wersji z dopiskiem "i" na końcu -dodają tylko śmieciowy moduł sterowania wentylatorami, a cenę podnosi to o 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...