Skocz do zawartości
kuba32440

S8 sposób na ususnięcie rys bądź ich ukrycie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym usunąć rysy z ekranu bądź je ukryć czy szkło UV np takie:Link je ukryje?

Do zagiętych ekranów lepsze są folia. U mnie na S8 jest od 3MK i od roku dobrze się spisuje i pokrywa rysy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkło w płynie czy tam szkło wodne, ewentualnie folia z czekolady do małych rysek i ścieramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiś serwis może prowadzi usługę usuwania rys? Niekoniecznie drogo? :E

Tylko że dzięki tym rozwiązaniom zostanie naruszona powłoka oleofobowa... Rysa zostanie usunięta, ale telefon w tym miejscu będzie się niemiłosiernie palcował.

 

A tak generalnie to ja chyba bym szła w kierunku folii. Ostatnio byłam z kumplem w MM, bo chcieliśmy sobie kupić folię ochronną na nasze inteligentne czasomierze :E. Kumpel miał mnóstwo rys na ekranie MiBanda 4, a po montażu folii nie mogliśmy ich dostrzec :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana całego szkła w s8 plus czyli odklejenie od ekranu szkła i przyklejenie nowego kosztowało mnie w s8+ 60 funtów ponieważ w Polsce robocizna jest ponad 5 razy tańsza więc na pewno będzie to przynajmniej 2 razy tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana całego szkła w s8 plus czyli odklejenie od ekranu szkła i przyklejenie nowego kosztowało mnie w s8+ 60 funtów ponieważ w Polsce robocizna jest ponad 5 razy tańsza więc na pewno będzie to przynajmniej 2 razy tańsze.

300zł za zmiane szkła w telefonie kupionym za 700zł to chyba mało opłacalna inwestycja.

Szkło UV pomogło i pod spodem nie widać małych rys.

Bardzo duze rysy tez kryje ale nie tak dobrze ogólnie jestem zadowolony z efektu.

Zakładanie szkła jest proste i wszystko można poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki koszt oepracji? zdjecia jesli daloby rade, na przyszlosc jakby ktos chcial zmienic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...