Skocz do zawartości
VikLin

Asus TUF Gaming FX705DY obraz nie jest wyświetlany równo do samej ramki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Niedawno zakupiłem laptopa w media markt, problem zauważyłem gdy przyjrzałem się dokładniej monitorowi, a oto ten problem. dodam iż najbardziej widoczne jest to na prawym boku i górze. I teraz pytanie czy jest to normalne, a jeżeli nie, to czy da się do jakoś ręcznie skorygować ??

Pozdrawiam

Edytowane przez VikLin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie obcina Ci np. zegara w Windows'ie (przy ustawieniu FHD), to znaczy że tak po prostu jest.Na moim monitorze (DELL), pomimo cienkich ramek i tak mam jeszcze na matrycy ok. 5mm czarną obwódkę. 

P.S. Rozumiem, że po całej długości ten dodatkowy czarny pasek jest równej szerokości?

 

Edytowane przez przemekan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie obcina Ci np. zegara w Windows'ie (przy ustawieniu FHD), to znaczy że tak po prostu jest.Na moim monitorze (DELL), pomimo cienkich ramek i tak mam jeszcze na matrycy ok. 5mm czarną obwódkę. 

P.S. Rozumiem, że po całej długości ten dodatkowy czarny pasek jest równej szerokości?

Otóż nie, dolna i lewa część jest widocznie mniejsza, zresztą jak będę w domu to postaram się zrobić zdjęcia tak by można to było zobaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to normalne, po prostu na etapie produkcji nie wycentrowali odpowiednio ramki ekranu, ale jak chcesz możesz to oddać na gwarancji, lub jako zwrot 14-dniowy (jeżeli jeszcze się mieścisz w terminie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba sie jeszcze mieszczę tylko problem w tym iż przypadkowo zrobiłem rysę na obudowie laptopa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm chyba sie jeszcze mieszczę tylko problem w tym iż przypadkowo zrobiłem rysę na obudowie laptopa

 

Składaj rezygnację, najwyżej nie dostaniesz pełnej wartości laptopa (pomniejszona o rysę-ciekawe na ile wycenią).

Jeżeli będziesz oddawał, to proponuje porobić dokładne zdjęcia laptopa-tak na wszelki wypadek.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, problem jest taki że był brany przez PEFRON, nie wiem jak to wygląda w tym przypadku, ponieważ większość pieniędzy na laptop był przelewany przez fundusz państwowy, laptop jest w całości nasz więc chyba nie ma to znaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...