Skocz do zawartości
Eltorio

Następca Rivala 100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mojego rivala 100 po 2 latach i 3 miesiącach szlak trafił, więc potrzebuje nowego gryzonia do gierzenia w csa.

Wymiary oraz kształt myszki jak najbardziej mi pasują, lecz nie wiem co mógłbym kupić do 150zł ( najlepiej do 100).

 

Pełno jest informacji o Logitech G102 za 99zł, że mega mycha jak za te kasę.

Ostatnio widziałem promocje na Razer Deathadder Essential za 119zł

oraz zastanawiałem się nad Rivalem 110 za 139zł

 

Co z wyżej wymienionych szczurków będzie najlepszym wyborem, ewentualnie co możecie polecić?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G102, nic lepszego nie dostaniesz.

Deathadder Essential ma raczej słaby sensor.

Rival 110 jest ok, ale G102 ma lepszy sensor i przyciski.

Ciekawa jest jeszcze Dream Machines DM5 Blink za 159 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ostatnio przechodziłem przez to samo, przesiadka z rivala 100. Dopiero 5 sztuka mi pasowała. 1 proba to rival 310- za duza, potem sensei 310- za duza, potem hyperx surge- za ciezka, potem dm1 fps- nie lezala az tak wysmienicie. Wiec masz teraz 2 wyjscia- albo rival 110 albo dm1 pro. Ja posiadam tego drugiego, myszka jest kozak, mega sensor i tak ogolnie lezy mi lepiej niz rival 100 i ta waga, mmmm :D Kupilem dm1 pro za 79 zł z kodem gaming na x-kom. Polecam Ci naprawde szczerze !!!! Gram w gry fps- mega wygoda i skill rośnie o 10% :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DM1 Pro ma PMW3310, czyli z tym bugiem:

"Dla niektórych osób sensor PMW3310 może mieć pewną wadę - otóż gdy podniesiemy myszkę na pewną wysokość i szybko opuścimy ją po skosie, robiąc przy tym gwałtowny ruch wraz z przesunięciem myszki na podkładce, to kursor może "ześwirować".

Innymi słowy - jeżeli od razu nie położymy myszki na podkładce, tylko na wysokości ~1-2mm przesuwanym ją w powietrzu i dopiero po chwili kładziemy to wtedy kursor potrafi "się zgubić". Stopień tego zjawiska zależy od kalibracji sensora i nie zawsze jest to zauważalne, przynajmniej nie podczas grania."

Nie występuje często, ale istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

sensor w dm1 pro jest lepszy od rivala 100 wiec i tak na +, u mnie nie ma tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...