Skocz do zawartości
PawelQQ

Urzadzenie wielofunkcyjne, max 1500zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chcialbym kupic urzadzenie wielofunkcyjne laczace w sobie drukarke/skaner/kopiarke. W skrocie UW.

 

Wymagania bezwzgledne:

 

- Wifi (rowniez wejscie na kabel sieciowy)

- Kolorowa

- Drukowanie sterowane z innego urzadzenia (takze aby ktos mogl zdalnie wydrukowac cos u mnie ze swojego kompa)

- System stalego zasilania atramentem

- Maksymalna bezawaryjnosc

 

Inne mile widzialne ale niekoniecznie

 

- Duplex

- Menu w jezyku polskim

 

Cechy ktore nie maja dla mnie znaczenia

 

- Szybkosc pracy

- Halas

- Zuzycie energii elektrycznej

 

 

To ma byc do uzytku domowego. Moje pierwsze urzadzenie wielofunkcyjne. Na pewno nie bedzie pracowalo codziennie, moze nawet sporadycznie. Mysle ze poczatkowo nie przekrocze 50 stron miesiecznie. Moze pozniej sie to zwiekszyc. Nie zamierzam drukowac zdjec ale druk powinien byc bardzo wyrazny. Glownie tabelki, wykresy, schematy (raczej nie w formie graficznej), skany stron. Sprzet powinien charakteryzowac sie tym zeby nie pojawialy sie jakies problemy - np. bledy i skomplikowanie oprogramowania, zeby kartki sie zacinaly wewnatrz, inne problemy techniczne itp.... Wazna jest tez prostota obslugi poniewaz jestem laikiem i mieszkam za granica czyli koszty jakiegos serwisu czy czegos innego beda wysokie. Mysle jedynie o bezproblemowym dolewaniu tuszow kupionych w Polsce :E.

 

Ponizej zamiescilem kilka wlasnych propozycji zaczerpnietych z roznych tematow. To Epson i Brother ktore czesto tu przewijaja. Osobiscie mam tez zaufanie do marki HP. Wiem ze ich parametry czesto mocno przekraczaja potrzeby ktore opisalem, np. rozdzielczosc. Pewnie posiadaja funkcje ktorych nie bede uzywal ;). Nie chcialbym jednak jeczec po miesiacu ze czegos brakuje.

 

 

Epson EcoTank ITS L4160

 

EPSON EcoTank ITS L3060

 

MFC-T910DW InkBenefit Plus

 

Brother InkBenefit Plus DCP-T510W

 

 

Z przyjemnoscia przeczytam uwagi uzytkownikow ktorzy w przeciwienstwie do mnie juz dzialali na UW, albo propozycje innych modeli lepiej korelujace cene do wymagan. Dziekuje. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...