Forum PCLab.pl: Urzadzenie wielofunkcyjne, max 1500zl - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Urzadzenie wielofunkcyjne, max 1500zl

#1 Użytkownik jest niedostępny   PawelQQ 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 20 Październik 2019 - 22:40

Witam

Chcialbym kupic urzadzenie wielofunkcyjne laczace w sobie drukarke/skaner/kopiarke. W skrocie UW.

Wymagania bezwzgledne:

- Wifi (rowniez wejscie na kabel sieciowy)
- Kolorowa
- Drukowanie sterowane z innego urzadzenia (takze aby ktos mogl zdalnie wydrukowac cos u mnie ze swojego kompa)
- System stalego zasilania atramentem
- Maksymalna bezawaryjnosc

Inne mile widzialne ale niekoniecznie

- Duplex
- Menu w jezyku polskim

Cechy ktore nie maja dla mnie znaczenia

- Szybkosc pracy
- Halas
- Zuzycie energii elektrycznej

To ma byc do uzytku domowego. Moje pierwsze urzadzenie wielofunkcyjne. Na pewno nie bedzie pracowalo codziennie, moze nawet sporadycznie. Mysle ze poczatkowo nie przekrocze 50 stron miesiecznie. Moze pozniej sie to zwiekszyc. Nie zamierzam drukowac zdjec ale druk powinien byc bardzo wyrazny. Glownie tabelki, wykresy, schematy (raczej nie w formie graficznej), skany stron. Sprzet powinien charakteryzowac sie tym zeby nie pojawialy sie jakies problemy - np. bledy i skomplikowanie oprogramowania, zeby kartki sie zacinaly wewnatrz, inne problemy techniczne itp.... Wazna jest tez prostota obslugi poniewaz jestem laikiem i mieszkam za granica czyli koszty jakiegos serwisu czy czegos innego beda wysokie. Mysle jedynie o bezproblemowym dolewaniu tuszow kupionych w Polsce :E.

Ponizej zamiescilem kilka wlasnych propozycji zaczerpnietych z roznych tematow. To Epson i Brother ktore czesto tu przewijaja. Osobiscie mam tez zaufanie do marki HP. Wiem ze ich parametry czesto mocno przekraczaja potrzeby ktore opisalem, np. rozdzielczosc. Pewnie posiadaja funkcje ktorych nie bede uzywal ;). Nie chcialbym jednak jeczec po miesiacu ze czegos brakuje.

Epson EcoTank ITS L4160

EPSON EcoTank ITS L3060

MFC-T910DW InkBenefit Plus

Brother InkBenefit Plus DCP-T510W

Z przyjemnoscia przeczytam uwagi uzytkownikow ktorzy w przeciwienstwie do mnie juz dzialali na UW, albo propozycje innych modeli lepiej korelujace cene do wymagan. Dziekuje. Pozdrawiam.

#2 Użytkownik jest niedostępny   PawelQQ 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 23 Październik 2019 - 10:39

urzadzenie kupione, mozna zamknac temat

Strona 1 z 1