Forum PCLab.pl: Gry Paradoxu - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Gry Paradoxu

#1 Użytkownik jest niedostępny   luckymike 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 21 Październik 2019 - 13:39

Dodaj obrazek

W weekend odbył się PDXCON 2019 na którym zaprezentowano kilka nowych tytułów w tym Crusaders Knight III i Surviving the Aftermath oraz dodatki do gier m.in. Age of Wonders Planetfall.
Oglądałem trochę streamów z Surviving the Aftermath i muszę przyznać, że to takie Posapo Settlers, zapowiada się całkiem nieźle.

#2 Użytkownik jest niedostępny   Erik 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 21 Październik 2019 - 14:19

Poza tym teraz CK2 jest free-to-play. W sumie gra jest dobra, ale bez DLC tak jakby wybrakowana.

Natomiast osobiście nie mogę się doczekać CK3.

#3 Użytkownik jest niedostępny   PynioPL 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 23 Październik 2019 - 07:54

Aż musiałem nowe konto założyć (poprzednie zbanowane ;) ) jak zobaczyłem temat CKIII.

Pierwsza sprawa jest taka, że CK2 z dodatkami to kompletnie inna gra niż bez nich. Jest przecież kilka z kilkunastu już dodatków, które bardzo znacząco przebudowują mechanikę gry.
Druga sprawa jest taka, że pewnie CKIII podzieli na początku los Imperator: Rome. Czyli okrojone do granic możliwości połączenie CKII i EU.
Sądzę, że trzeba będzie poczekać na kilka sporych DLC do CKIII, które spowoduje, że ta gra będzie lśnić jak CKII.
No i najważniejsze, mam nadzieję, że interfejs, mapa itp będzie wyglądać jak w Imperatorze, ponieważ tam wygląda wszystko cudownie, mimo popsutych mechanik.

ps. Trailerek rewelacja.

Strona 1 z 1