Skocz do zawartości
luckymike

Gry Paradoxu

Rekomendowane odpowiedzi

473883234.jpg

 

W weekend odbył się PDXCON 2019 na którym zaprezentowano kilka nowych tytułów w tym Crusaders Knight III i Surviving the Aftermath oraz dodatki do gier m.in. Age of Wonders Planetfall.

Oglądałem trochę streamów z Surviving the Aftermath i muszę przyznać, że to takie Posapo Settlers, zapowiada się całkiem nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym teraz CK2 jest free-to-play. W sumie gra jest dobra, ale bez DLC tak jakby wybrakowana.

 

Natomiast osobiście nie mogę się doczekać CK3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem nowe konto założyć (poprzednie zbanowane ;) ) jak zobaczyłem temat CKIII.

 

Pierwsza sprawa jest taka, że CK2 z dodatkami to kompletnie inna gra niż bez nich. Jest przecież kilka z kilkunastu już dodatków, które bardzo znacząco przebudowują mechanikę gry.

Druga sprawa jest taka, że pewnie CKIII podzieli na początku los Imperator: Rome. Czyli okrojone do granic możliwości połączenie CKII i EU.

Sądzę, że trzeba będzie poczekać na kilka sporych DLC do CKIII, które spowoduje, że ta gra będzie lśnić jak CKII.

No i najważniejsze, mam nadzieję, że interfejs, mapa itp będzie wyglądać jak w Imperatorze, ponieważ tam wygląda wszystko cudownie, mimo popsutych mechanik.

 

ps. Trailerek rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ktoś pyka w Age of Wonders Planetfall ?

 

Ja pykam od czasu do czasu :). Bardzo fajna gra.. Najbardziej podobają mi się walki taktyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mapa strategiczna, dużo podobieństw do CIV? Gram trochę w CIV6 ale jakoś mi nie idzie, zastanawiam się czy w tej grze było by lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam CK2 wcale nie ogarniam. HOI IV dużo łatwiejsza do nauczenia. Mimo wszystko czekam na CK3, mam nadzieję, że będzie bardziej przyjazna dla zielonych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ja wczoraj wróciłem do EU 4 i tyle się przez ostatnie kilka lat zmieniło, że trochę uczę się jej od nowa.

 

A gra ktoś w ROME? Sporo się hejtu wylało, ale ponoć gra dobrze się sprzedała i ludzie grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...