Skocz do zawartości
VikLin

Czy te buty są oryginalne ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

przymierzam się do zakupu butów zimowych i wybrałem takie i takie. Problem w tym, iż nie mam pewności czy aby na pewno są to oryginalne, niby obydwa modele posiadają 2 letnią gwarancję, ale sam nie wiem. Jak sądzicie ?? O co wypytać sprzedawcę by mieć pewność ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sprzedawców o zdjęcia butów i opakowania, zobaczę jakie zdjęcia mi wyślą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam office shoes. Kupiłem tam już z 10 par butów ;)

Oczywiście po promocji. Tylko że zimowe kupuje się w lato, letnie w zimie. Wtedy 50-70% taniej. Mam więcej butów niż moja żona i nie dałem więcej niż 150zl, gdzie normalnie są po nawet 400-500zl. Mają stacjonarne sklepy w których za darmo zwracasz, kasa do 14 dni na koncie. Gwarancja działa bezproblemowo.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden sprzedawca odpowiedział że pudełko widoczne jest na zdjęciu, i że nie robią zdjęć, zaś kolejny odpowiedział, iż nie mają możliwości zrobienia zdjęcia, ponieważ magazyn znajduje się w innym miejscu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzicie czy takie odpowiedzi mogą świadczyć o tym iż owe produkty mogą być podróbkami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup w certyfikowanym/firmowym sklepie i będziesz miał "pewność " ze kupiłeś oryginał jeśli ci tak bardzo zależy.

 

Bardziej bym się przejmował czy płacąc 300zl za buty w razie w będę miał możliwość realizacji gwarancji i czy owa gwarancja zostanie uznana/rozpatrzona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mają możliwości zrobienia zdjęcia, ponieważ magazyn znajduje się w innym miejscu

A dokładniej to w Chinach. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do sprzedawców o zdjęcia butów i opakowania, zobaczę jakie zdjęcia mi wyślą

Nie ma to znaczenia.

 

Zamawiałem żonie podróbki New Balance z Aliexpress za 22$ i jak przyszły to porównywaliśmy je z oryginalnymi ze sklepu oficjalnego (nbsklep.pl chyba jest legitny skoro mają swoje punkty w galeriach handlowych). Organoleptycznie właściwie nie do odróżnienia. Same buty bo zamawiałem bez pudełka, ale pudełko podrobić jeszcze prościej. Jakościowo też niezłe, dwa wyjazdy w góry z wędrówkami z obciążeniem przetrwały bez żadnego problemu + używanie względnie regularne (bo kobiety to butów mają że hej) przez ponad 2 lata już. Ja w tym czasie rozwaliłem już jedne Salomony i sandały Karimora (oryginalne) ;)

 

 

Na allegro nie ma co kupować firmowych rzeczy bo jestem przekonany, że 90% to podróbki. Szwagier się lubuje w markach i zamawia z chin takie droższe podróbki ciuchów i butów - nie do stwierdzenia czy to oryginalne czy nie.

Edytowane przez iwanme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bym się tym za bardzo nie sugerował. W chińskich New Balance wszystko było co według tej stronki być powinno (poza pudełkiem) :)

Z tymi podróbami to jest tak, że może być podróba za 10$, może być za 20$ i może być za 60$ - wszystko zależy od zamawiającego. Można mieć wszystkie hologramy i inne bajery jak ktoś sobie zażyczy.

 

BTW Porównaj sobie:

https://snapguide.com/guides/spot-fake-caterpillar-boots/

ze zdjęciami z

https://www.eobuwie.com.pl/trapery-caterpillar-colorado-p306830-dark-beige.html

I wyjdzie, że podjebka bo nie ma loga na boku, R nie jest w kolorze na podeszwie, oczka/szlufki od sznurówek bez tłoczenia (czy jak to się nazywa :P ).

A tu spychacz jest ale bez Rki

https://www.eobuwie.com.pl/trapery-caterpillar-colorado-wc44100952-sundance.html

:)

Ale może eobuwie faktycznie sprzedaje podróby :P

 

Tu na stronce CAT spychacz w modelu colorado jest z Rką, ale w podeszwie Rka w innym kolorze :)

https://www.catfootwear.pl/miejskie-3/colorado?from=listing

Edytowane przez iwanme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...