Skocz do zawartości
Amphilyon

RX 570

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego w opcjach w grach (monitor 1080p) mam maks rozdzielczość tylko FHD, wiem że to jest natywna dla tego monitora, ale czy nie da się jakoś wymusić wyższej w starszych grach, czy mija się to z celem ??

 

druga sprawa, czemu jak zmieniam więc źródło obrazu na TV 4k to dalej w opcjach gier nie mogę dać więcej jak FHD, skoro wyświetlacz obsługuje ?

 

ktoś mi to rozjaśni ?:)

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś ustawić VSR w ustawieniach karty Radeon :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

druga sprawa, czemu jak zmieniam więc źródło obrazu na TV 4k to dalej w opcjach gier nie mogę dać więcej jak FHD, skoro wyświetlacz obsługuje ?

pewnie bo to nie jest twoje główne źródło wyświetlania obrazu, natywne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie bo to nie jest twoje główne źródło wyświetlania obrazu, natywne

 

jak wciskam alt + P to pokazuje mi monitor jako " tylko drugi ekran " a telewizor widnieje jako " tylko ekran komputera " (sam nie wiem czemu, powinno być odwrotnie :hmm: ) bo według tego korzystając teraz z monitora wyświetla mi go jako drugą opcję a nie główną tak jak TV który podpięty jest długim kablem HDMI gdzie tylko sobie obraz przełączam

 

Próbowałeś ustawić VSR w ustawieniach karty Radeon :hmm:

 

hmm zaraz zobacze

 

EDIT: dziękuje, już działa i mogę zmieniać, kurde aż nie wierzę że na moim złomie (bez uber samplingu i hairworks) reszta maxed out w wiedźminie 3 w novigradzie jak pobiegałem to w 4K mam 24-25 FPS :o lol jak to możliwe :P a w 2k 43-44-45 FPS (FHD 60 +/-)

 

coś tu jest za dużo chyba tych klatek, na takim złomie ? ryzen 3 i 8gb ram z RX 570 ? hyh albo to tak nie dociąża sprzętu bo sprawdzałem na monitorze ? :hmm:

Edytowane przez Amphilyon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...