Skocz do zawartości
ghostrjp

Problem z fps i bardzo słaba wydajność ( dobry komputer)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zakupiłem nowy komputer najpierw było to rayzen 7 2700 + amd rx 5700 xt 8 gb po zainstalowaniu gier miałem problem z wydajnośćią i z klatkami . Postanowiłem oddać komputer na gwarancje . Ludzie z serwisu stwierdzieli ze nic z karta nie jest ale powiedzieli ze moga wymienic wymienili na rtx 2060 . Dalej wystepuje ten problem osoby z serwisu powiedzieli mi ze w minecraft mam za dobry komputer a na csgo fortnite ze to cos od nich pomozcie pls i powiem jeszcze ze jak zrobilem raz format to bylo jeszcze gorzej . Kto pomoze i naprawi problem jestem w stanie zaplacic 20 zł paysefcardem . Moj komputer teraz to rayzen 7 2700 eight core , 16 gb ramu, plyta glowna to asrock karta graficzna rtx 2060 8gb . Posiadam windows 10 pro 64 bit . Wiec prosze o pomoc pozdrawiam I dysk to ssd 512 gb bez hdd

Edytowane przez ghostrjp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal msi afterburner, pograj z 20 minut i wrzuc screeny z monitoringu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio zakupiłem nowy komputer najpierw było to rayzen 7 2700 + amd rx 5700 xt 8 gb po zainstalowaniu gier miałem problem z wydajnośćią i z klatkami . Postanowiłem oddać komputer na gwarancje . Ludzie z serwisu stwierdzieli ze nic z karta nie jest ale powiedzieli ze moga wymienic wymienili na rtx 2060 . Dalej wystepuje ten problem osoby z serwisu powiedzieli mi ze w minecraft mam za dobry komputer a na csgo fortnite ze to cos od nich pomozcie pls i powiem jeszcze ze jak zrobilem raz format to bylo jeszcze gorzej . Kto pomoze i naprawi problem jestem w stanie zaplacic 20 zł paysefcardem . Moj komputer teraz to rayzen 7 2700 eight core , 16 gb ramu, plyta glowna to asrock karta graficzna rtx 2060 8gb . Posiadam windows 10 pro 64 bit . Wiec prosze o pomoc pozdrawiam I dysk to ssd 512 gb bez hdd

Co to znaczy problem z wydajnością ? ile FPS masz ? na jakiej rozdzielczości grasz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy problem z wydajnością ? ile FPS masz ? na jakiej rozdzielczości grasz ?

 

Problem polega ze wydajnosc podczas ruszania myszka przy 144hz jest slaba a ilosc klatek np w minecraft gdzie na starym kompie przy i5 3470 i gtx 650 nie przekraczala ponizej 600 a na nowym kompie na rtx 2060 super jest 300 fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega ze wydajnosc podczas ruszania myszka przy 144hz jest slaba a ilosc klatek np w minecraft gdzie na starym kompie przy i5 3470 i gtx 650 nie przekraczala ponizej 600 a na nowym kompie na rtx 2060 super jest 300 fps

Na pewno ta sama rozdzielczość obrazu ? to nie możliwe żeby ten sprzęt był dwa razy mniej wydajny.

A może wcześniej było 60FPS a nie 600 ? :E

https://www.gpucheck.com/pl-pln/game_gpu/minecraft/nvidia-geforce-gtx-960/intel-core-i5-3330-3-00ghz/low

Edytowane przez DariŽ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozdzielczosc byla ta sama i to nie tylko w minecraft w cs tez problem wystepuje a 60 fps nie realne jest z karta graficzna aby miec ponizej 60 trzeba grac bez karty tylko na zintegrowanym procku

 

 

 

jest takie cos jak paczki np blazigpack co zwieksza ci ilosc fps wpisz se np na yt lub google grafika ludzie po 2000 maja fps na najwyzszych

Edytowane przez ghostrjp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozdzielczosc byla ta sama i to nie tylko w minecraft w cs tez problem wystepuje a 60 fps nie realne jest z karta graficzna aby miec ponizej 60 trzeba grac bez karty tylko na zintegrowanym procku

W tym linku co podałem na karcie gtx960 na najnizyszych detalach jest około 300FPS to nie wiem ja ty na swojej mogłeś mieć 600 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łączy się dalej amd z amd? No ten 2700 jest mocny ale nie w gierkach optymalny. Nawet w tescie digital foundry było wykazane że może się na limicie cpu pokazywać sttutering-na 3900x. Znajdź coś co ograniczy klatki w okolice max odświeżania monitora (lub jeszcze mniej) i powiedz czy pomogło. 300 klatek to zobaczy pro wymiatacz w cs go ale czy każdemu to potrzebne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o klatki może być te 300 klatek w minecraft i 160 fps w csgo ale wydajność slaba jest jak ruszasz myszka czujesz niekofmort gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...