Skocz do zawartości
_Str0ng3r_

karta graficzna do wiedzmina3?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, składam budżetowego kompa pod wiedzmina 3, szukam karte graf. do i3 3,3Ghz(2gen s.1155) 8GB ram (zasilacz mam 600w) na razie pod roz 1440x900 w przyszłości fhd

co polecacie do 400zł? ofc używka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RX 570 4 GB :)

W tej cenie,to w dużej mierze egzemplarze po koparkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze oprócz RX 570,to do tej ceny (+/- 50 zł) to R9 380X,GTX 960,970,1060 3GB RX 470/480

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmina zdąży skończyć

 

No nie wiem :E ja zacząłem grać w 2017 (dokładnie 2 lat temu, w piździerniku jak paczę po zakupie W3), i jestem aktualnie w Toussaint lvl 40... inna sprawa, że mam mega mało czasu na granie :(

 

a co do pokoparkowców - jak ma kilka miesięcy / rok GW, a taką spokojnie można znaleźć, to luzik, w tym budżecie niestety nic innego nie podejdzie; 970 w sumie można też szukać, ale one na bank nie mają GW i swoje już też przeszły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie wiedzmina przeszedłem (prawda mnóstwo czasu zabiera, aż się wolne od szkoły brało xD wszystkie misje itd znaczniki juz na skellige sobie odpuściłem a tak to na fulla się starałem wszystko robić) , a komputer ma być dla mojej siostrzenicy bo podjarała się wiedzminem jak u mnie jej pokazalem nawet ksiazki zaczęła czytać to taką niespodziankę chcę jej zrobić

rx 470 8gb za 400zl znalazlem czy lepszy gtx 1050 ti Msi 4gb?

 

edit slyszalem ze do starszych prockow lepsza nvidia niz amd? bo karty amd bardziej na procku polegają podobno...

 

załącznik>> made in china to nie te podróby ze zmodyfikowanym biosem?

post-520390-15717383321416_thumb.jpg

Edytowane przez _Str0ng3r_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rx 470 8gb za 400zl znalazlem czy lepszy gtx 1050 ti Msi 4gb?

Lepszy RX 470.

Nie bierz pod uwagę 1050 Ti - jest nieopłacalny pod względem ceny.

 

made in china to nie te podróby ze zmodyfikowanym biosem?

XFX raczej nie robił RX 470 w wersji dla koparek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten rx470 to z koparki to podziękowałem

 

dobra odkrecil gosciu bo powiedzial ze nie w koparce tylko w pc a zona jego nie ogarnia, podobno kupil podlaczyl czy dziala zgubil karton z gw i dlatego cena taka a zrezygnowal z pc bo lapka kupil hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

970 w sumie można też szukać, ale one na bank nie mają GW i swoje już też przeszły

Wszystkie 970 już nie mają GW,ostatnie sztuki były sprzedawane w 2016 roku.I na bank w koparkach nie były(na 99% ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dogadałem sie juz z ta rx470 dzwonilem sprawna 100% za 400 z wysylka za pobraniem troche mnie zdziwilo jak powiedzial ze ma 2 taka sama jakby cos bylo z nia nie tak to moge odeslac (ale mowil ze absolutnie nie byla w koparce) mam dane jak cos będę go nękał :) fb marketplace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu zdecydowanie bym wyszperał jeszcze 200zł i kupił tego rx 580:

https://www.amazon.es/ASUS-DUAL-RX580-O4G-Tarjeta-gr%25C3%25A1fica-Pixeles/dp/B071NS93PH/?tag=pepperpl0b1-21

 

Jest jeszcze w promocji, po przewalutowaniu revolutem wyszło równo 600 z dostawą. Do tego dostajesz kod na grę od amd który spokojnie za 100zł sprzedasz i jeszcze masz xbox passa na 3 miesiąc za darmo. Koledze przyszła po 4 dniach i nie ma z nią najmniejszych problemów.

Edytowane przez prajbx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wy RX 580 do i3 Sandy ? Grube przegięcie. Tak do słabego CPU lepiej brać karty NVIDIA. Szukaj 1060 3 gb. Wiesiek nawet na ultra nie bierze więcej od 2 GB vram. Procesor też by się przydała jakaś i5 tka za 100 PLN, bo jak wejdzie do novigradu wesoło nie będzie.

Edytowane przez brajan007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i5 3,6 w turbo (1155) 8gb ram 1050 ti na moim pc i mam stale 60fps w fhd ustw srednie/wysokie +mody poprawiajace grafike, teraz po jak najmniejszych kosztach składam pc z tego co mam zadowoli sie nawet srednie niskie (nawet na tych sett ładnie wygląda :D) w tego wieska a tak to sims 4 w opór i netflix to 13 latka, dlatego nie celuje w jakies drogie podzespoly bo beda sie i tak marnowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to weź wstaw 1050 Ti że swojego kompa, do tej i3 będzie akurat, a sobie kupić coś mocniejszego ;) już taki RX 470-570 da Ci dużego boosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak zrobię, jeszcze pytanie ssdka kupywac do tego zestawu jakiegos za 100zl? czy to i tak bez różnicy będzie? wiem ze ssd daje szybkosc ale jak ona tam wiele operacji nie bedzie robila to chyba nie jest az tak potrzebny. i System lepszy win 7 na tym i3+1050ti+8gb czy 10 instalowac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak zrobię, jeszcze pytanie ssdka kupywac do tego zestawu jakiegos za 100zl?

Za taką cenę to tylko 120-128GB,bardzo rzadko 240GB.

Radzę nie kupować 120/128GB - zwyczajnie za mało przestrzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak zrobię, jeszcze pytanie ssdka kupywac do tego zestawu jakiegos za 100zl? czy to i tak bez różnicy będzie? wiem ze ssd daje szybkosc ale jak ona tam wiele operacji nie bedzie robila to chyba nie jest az tak potrzebny. i System lepszy win 7 na tym i3+1050ti+8gb czy 10 instalowac?

Ja uważam, że jak najbardziej warto zainwestować w SSD (zwłaszcza przy aktualnych śmiesznie niskich cenach), nawet jeżeli miałby znajdować się na nim tylko system i np. przeglądarka. Sam obecnie używam w pracy laptopa z dwurdzeniowym i5-3210M i 8 GB RAM. Dzięki SSD jeszcze w miarę komfortowo da się na nim korzystać z 3ds Max, Gimp, Visual Studio 2019 i Chrome.

 

Jeżeli chodzi o system operacyjny to polecam Windows 10, jednak tylko w przypadku dysku SSD.

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupie w media expert jakiegos fajnego ssdka za 100zl?

Nie.

 

W x-kom.pl masz Crucial BX500 za 99 zł.

Jest chyba jeszcze lepsza opcja, Silicon Power 256GB 2,5" SATA SSD A55 za 119,00 zł (z kodem rabatowym halloween).

Edytowane przez SebastianFM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest chyba jeszcze lepsza opcja, Silicon Power 256GB 2,5" SATA SSD A55 za 119,00 zł

Jak autor nie jest wymagający i nie zapełni w 70-80 % pojemności dysku to ten A55 będzie ok.

W przeciwnym razie odradzam ten dysk - jest bodajże najgorszy na rynku.Mam ten dysk w lapku - jakoś daje radę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w xkom masz tydzień komponentów:

ASUS Radeon RX 580 Dual OC 4GB - 619pln

Sapphire Radeon RX 570 Pulse 4GB (ITX) - 519

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...