Skocz do zawartości
Nagasaki

Telewizor 75' - netflix/ hbo go/ streaming

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Postanowiono- chciałbym nowy telewizor do salonu. Odległość do kanapy na której oglądam to 3.5 albo 4.5 metra ( są dwie kanapy)

 

Telewizor służy do oglądania netflixa/ hbo,/ innych platform streamingowych. Czasem cisne z laptopa po HDMI.

 

Budżet na to rozwiązanie to około 6000 zł.

 

Obecnie posiadam jakiegoś LG 43'.

 

Proszę, powiedzcie mi, czy w tym budżecie telewizor, który zakupie, nie będzie totalnym syfem? Nie znam się na matrycach, na cyferkach, ana tym całym technologicznym bełkocie. Jestem klasycznym użytkownikiem- włączam i oglądam.

 

zainteresował mnie również tańszy tv:

 

Mój link

 

Proszę o pomoc.

 

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

75"? Projektor sobie kup.

60" IMO to max do mieszkania. Poza tym ile masz kanałów 4k? Bo na mniejszej rozdz przy takim rozamiarze to będzie niezła jazda :E

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

kupa prawda, nie musi byc 4k aby nawet zwykle kanaly HD wygladaly dobrze. Wiadomo, nie sa to wodotryski ale 75cali do normalnej ekspolatacji nadaje sie jak najbardziej.

 

miesiac temu kupilem Philipsa pus8303 75" i jestem mega zadowolony chociaz minusem na pewno jest dosyc wolno dzialajacy system (ale moze w tej klasie tak jest)

 

Odleglosc od TV mam 5-5.5m i na pewno nie zamienilbym tego na nic mniejszego chociaz zona caly czas uwaza, ze jest za duzy :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Postanowiono- chciałbym nowy telewizor do salonu. Odległość do kanapy na której oglądam to 3.5 albo 4.5 metra ( są dwie kanapy)

 

Telewizor służy do oglądania netflixa/ hbo,/ innych platform streamingowych. Czasem cisne z laptopa po HDMI.

 

Budżet na to rozwiązanie to około 6000 zł.

 

Obecnie posiadam jakiegoś LG 43'.

 

Proszę, powiedzcie mi, czy w tym budżecie telewizor, który zakupie, nie będzie totalnym syfem? Nie znam się na matrycach, na cyferkach, ana tym całym technologicznym bełkocie. Jestem klasycznym użytkownikiem- włączam i oglądam.

 

zainteresował mnie również tańszy tv:

 

Mój link

 

Proszę o pomoc.

 

Dziękuję.

 

Loteria, zależy jak trafisz, aczkolwiek w tych pieniądzach szału nie będzie, zapewne nierówno mierne podświetlanie szczególnie po bokach, clouding też może występować. Jeżeli budżet to 6000zł to xiaomi mi laser, projektor krótkiego rzutu, warunek najlepiej totalna ciemność w pokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich dużych przekątnych będą już mocno widoczne problemy technologi LCD szczególnie po czasie jak ekran przepracuje trochę godzin. Mocy clouding murowany. Jeśli chcemy taki wielki ekran za rozsądne dziś pieniądze to albo projector laserowy (Xiaomi) albo klasyczny. Jak ktoś ma kasy jak lodu to 77" OLED i przynieść miskę na opad szczeki, oczywiscie wszyscy zaczyna zaraz pisać ze pewnie się wypali, może i tak ale obraz wart każdego centa ;)

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten xiaomi. Do tej pory chyba Casio robiło lasery ale głównie do biznesu.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Sony i JVC ale tam ceny to około 10-20 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...