Skocz do zawartości
NotebookM

Jak pobrać film żeby go obejrzeć później?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisać do Rydzyka podrzuci kopie na penie w mercedesie od bezdomnego :lol2::o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisać do Rydzyka podrzuci kopie na penie w mercedesie od bezdomnego :lol2::o

To nie ta klasa ojcu bentleym się wozi

Edytowane przez Matt91111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz znaleźć źródło filmu, czyli kliknij prawym w myszce na ten film i daj ''zbadaj element'' następnie trzeba przeszukać linijki kodu i znaleźć źródło :) kliknij skrót ctrl + g i wpisz fraze ''.mp4'' lub inne frazy oznaczające format pliku wideo a może uda Ci się go znaleźć

 

Już tam szukałem, jest tylko blob:https://tv-trwam.pl/19d8e489-6fc0-479b-b306-4a407b95be1f ale jak wkleję ten adres w przeglądarce to pojawia się komunikat "Niestety, ten adres nie wygląda dobrze

Sprawdź, czy adres URL jest prawidłowy, i spróbuj ponownie."

 

A jeśli wkleję bez blob: to jest błąd 404 nie znaleziono strony.

Edytowane przez NotebookM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f12 - zakładka sieć, weź pierwszy adres video i audio, przewiń do końca i weź ostatni adres video i audio

ściągnij wszystkie kawałki z uzyskanego zakresu numerów (dobrze będzie pobierać podając odpowiedni user-agent, ciastka, referera)

 

na koniec znajdujesz jakiś edytor filmów, który zaimportuje treść z tych fragmentów, poskleja je w całość i wygeneruje vid/mp4/cokolwiek w całości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ta klasa ojcu bentleym się wozi

Oj to przepraszam nie chciałem urazić ekselencji Rydzyka ... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj w firefoxie jakiś dodatek w stylu flash video downloadera, odpal wideo i pobierz je dodatkiem potem daj co łaska 200 na tacę i będzie gitara...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej użyć HyperCam 2 - nagrałem tym setki godzin. To metoda na chama, ale działa zawsze. Gdy mi zależy to nagrywam z najwyższym bitrate na SSD, a potem obrabiam dwuprzebiegowo w virtualdub. Oczywiście nagrywa wszystko, bo różni wypisują głupoty o braku dźwięku itp.

 

Oczywiście są lepsze metody gdzie można przechwycić oryginał, bezstratnie, ale często wymaga to tyle czasu, że nie mam na to ochoty.

Edytowane przez sino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najprościej to obejrzeć online ;) Po to istnieje VOD na stronie.

 

Tak tylko że oni po kilku dniach to i tak usuwają, a poza tym jak zgram to nie muszę mieć połączenia z internetem żeby obejrzeć.

 

Najprościej użyć HyperCam 2 - nagrałem tym setki godzin.

 

Mi właśnie chodziło o zgrywanie bezstratne. Ale będzie kolejna emisja tego filmu więc nagram na dekoderze DVB-T na dysk i później zgram plik z dysku na kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak to przerabiam z DVB-T na avi (xvid 1-1,2 Mb/s, dwuprzebiegowo). Szkoda mi miejsca na HDD. Mój tuner DVB-T nie koduje plików, upewnij się czy twój też i czy da się to obrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pobrać film żeby go obejrzeć później? Film jest dostępny na TV Trwam ale nie mogę żadnym programem go pobrać.

 

 

Trzeba napisać skrypt do tego (albo znaleźć w sieci) i wgrać do przeglądarki. Ale to jest oszukiwanie, bo skrypt blokuje np. reklamy ze strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak to przerabiam z DVB-T na avi (xvid 1-1,2 Mb/s, dwuprzebiegowo). Szkoda mi miejsca na HDD. Mój tuner DVB-T nie koduje plików, upewnij się czy twój też i czy da się to obrobić.

 

Ja do archiwizacji wykorzystuję dysk internetowy i tam trzymam filmy. Tylko to co wiem że będę niebawem oglądał to mam na dysku lokalnym lub USB.

 

Mój tuner DVB-T też raczej nie koduje plików. Zgrywa do formatu .mts i są to stosunkowo duże pliki. Ale nie kompresuję bo chcę mieć to w najwyższej jakości, zwłaszcza materiały w 1080. Przeważnie przerabiam bez straty jakości do .mkv żeby TV z dysku USB/pendrive to odczytał, albo zostawiam jak jest.

Edytowane przez NotebookM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...