Skocz do zawartości
berger6630

kartę dzwiękową Asus Xonar D1/DX

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Odpowiedzi

    • Myślę, że jak na tak nieduży radiator i 2 wentyle(to jest chyba jedna z najmniejszych kart w segmencie 4070S) szczególnie po tym ostatnim teście jaki pokazałeś to daje radę. Ma dobrze zachowane proporcję temp w stosunku do hotspotu. Przy ręcznej krzywej wentyli i UV powinno dać się tam zejść do zakresów ~1200-1400RPM i ~70 stopni.  
    • Nie wymienia się po tak krótkim czasie. Tesla 100k + Ale zaczęto produkować masowo tanie baterie więc może i w końcu do Europy to dojdzie.
    • To Fractalem i Noctuą nie ma sensu zawracać sobie głowy? Z początku wychodziłem z takiego założenia, że  jeśli będzie większy przepływ powietrza przez obudowę to będą niższe temperatury na CPU i GPU co będzie dawało niższe obroty tych wentylatorów. Później chciałem obniżyć temperaturę GPU, żeby nie nagrzewała wnętrza obudowy i nie wymuszała głośniejszej pracy wentylatora CPU. Musiałem wyłączyć tryb półpasywny, czyli wymusiłem prace za pomocą krzywej. Wszystko się zmieniło po zmianie CPU, nie chciałem ustawiać stałego mnożnika, tak jak miałem na poprzednim CPU czyli OC i teraz doskwiera mi efekt Turbo wentylatora, nie wiem czy ustawianie opóźnienia na wentylatorze od CPU będzie dobrym rozwiązaniem ? Bo jeśli skok Turbo będzie trwał trochę dłużej to spowoduje przekroczenie opóźnienia, wyższe nagrzanie CPU i obroty będą jeszcze wyższe oraz trochę dłuższe od cyklu bez opóźnienia.  Muszę ten chaos i szum naprawić,  zacząłem od wymiany zasilacza lecz sprawa jest w toku. Teraz zastanawiam się nad wymianą wentylatorów w obudowie to, że jeden nawala to swoją drogą, ale powiedzcie o ile te niby ciche wentylatory będą cichsze od tych które są w R5 czyli Fractal Design Dynamic GP-14 140 mm  ? A skąd program będzie wiedział jaka jest temperatura w obudowie skoro nie ma czujnika? Bo na GPU czy na CPU no to jest. Czyli zazwyczaj stosujecie do maksymalnie 1000 RPM ? SickleFlow 140 ARGB akurat ma 1400 RPM.
    • Aktualny to taki, który po zainstalowaniu jest aktualizowany na bieżąco w trakcie użytkowania. Dotyczy to także wszystkich jego aktualizacji i aktualizacji używanego dodatkowego oprogramowania.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...