Skocz do zawartości
pomocnik21

Iphone 11 - stereo pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry. Pytanie kieruje odnośnie iphone 11 pro max który ma głosniki stereo. Irytuje mnie problem, że jak gadam przykładowo na messenger w trybie głośnomówiącym to osoba z która rozmawiam, słyszy samą siebie. Wydaje mi się, że jest to spowodowane głosnikami stereo, że również wtedy działa ten górny głosnik przy słuchawce który działa zawsze podczas prowadzenia rozmów, oraz tego że obok tego głosnika znajduje sie mikrofon. Czy jest na to jakieś rozwiązanie? wyłączenie tego głośnika bądź jakie kolwiek inne rozwiązanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, muszą zaktualizować messengera....

A co ta aktualizacja takiego może zmienić, że problem zostanie wyeliminowany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ta aktualizacja takiego może zmienić, że problem zostanie wyeliminowany ?

Eliminację głosu rozmówcy ze strumienia audio od Ciebie. To jest standard przy takich rozwiązaniach i oprogramowanie się tym zajmuje.

Możliwe, że ze względu na położenie głośników inne niż w starszych iPhone'ach apka pod Pro Max jest źle skalibrowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby nie tworzyć nowego tematu to odkopuje jeszcze ten.

Mam jeszcze jedno pytanie jako iż ten iphone 11 pro max to mój pierwszy iphone w życiu którego mam kilka tygodni wcześniej tylko android toteż jestem nie do końca obeznany w systemie.

Moje pytanie zatem brzmi czy da się jakoś zlikwidować ten efekt gdy rozmawiam z kimś przykładowo na messengerze, czy przez co kolwiek innego to pozostałe dźwięki z gier, muzyki są strasznie ciche. Dopiero po rozłączeniu się znowu wszystko słychać głośno i wyraźnie czy da się tego pozbyć??

 

Oraz moje drugie, a zarazem ostatnie pytanie czy da się ustawić podobnie jak to w androidzie ma miejsce, że volume gdy ktoś do mnie dzwoni jest na maksa podgłośniony a dźwięki z gier, muzyki są cichsze ? bo wraz ze zmianą volume na przyciskach bocznych również oprócz głośności w aplikacjach zmienia się głośność powiadomienia gdy ktoś dzwoni, pytam dlatego, że często potem zapominam podgłośnić na przyciskach i nie słyszę gdy ktoś dzwoni.

 

Z góry dziękuję, za odpowiedź i cierpliwość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...