Skocz do zawartości
esloqu

Ryzen 5 2400g zestaw 2200zł komplet

Rekomendowane odpowiedzi

AMD Ryzen 3 1200 BOX 220zł

Gigabyte B450M-D3SH 289zł

MSI RX 570 Armor 670zł

2x 4 GB HyperX 3000 CL15 199zł=

Kingston A2000 500 GB 289zł

SPC Vero L2 500W 189 zł

SilentiumPC Regnum RG4 172 zł

 

2028zł jak trochę dorzucisz procka można zmienić na 6 rdzeniowego 12 wątkowego Ryzena 1600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD Ryzen 3 1200 BOX 220zł

Gigabyte B450M-D3SH 289zł

MSI RX 570 Armor 670zł

2x 4 GB HyperX 3000 CL15 199zł=

Kingston A2000 500 GB 289zł

SPC Vero L2 500W 189 zł

SilentiumPC Regnum RG4 172 zł

 

2028zł jak trochę dorzucisz procka można zmienić na 6 rdzeniowego 12 wątkowego Ryzena 1600

 

Czyli biorę tanszy procesor i dokladam do taniej karty i mam lepszy efekt?

Chyba ten "łączny" rabat 400zł przy takim zestawie nie jest niczym specjalnym bo w innych sklepach są taniej podzespoły wlasnie o wartości rabatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie, który podałeś jest lepszy procesor (8 wątkoów), który przy pracy jak i grach może się przydać, ale po lekkiej dopłacie do mojego zestawu, gdzie cena byłaby porównywalna do twojego (okolice 2200 zł) i zmianie procka na Ryzena 1600 wydatność będzie duuuzo większa.

 

 

Jeśli to ma być tylko praca biurowa to można złożyć coś i w okolicach tysiąca- tysiąca dwustu złotych ze zintegrowaną kartą graficzną która jest w stanie całkowicie, bez udziału CPU, dekodować strumień zapisany w kodeku HEVC (H265) w rozdzielczości 2160p przy 60 klatkach na sekundę.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zestawie, który podałeś jest lepszy procesor (8 wątkoów), który przy pracy jak i grach może się przydać, ale po lekkiej dopłacie do mojego zestawu, gdzie cena była by porównywalna do twojego (okolice 2200 zł) i zmianie procka na Ryzena 1600 wydatność będzie duuuzo większa.

 

 

Jeśli to ma być tylko praca biurowa to można złożyć coś i w okolicach tysiąca- tysiąca dwustu złotych.

 

Tak, niby praca biurowa ale komputer będzie w domu wiec ma oferować cos wiecej niz biurowe a dokladniej chociazby uciagnac monitor 27" w 4k przy 60hz. Ma działać płynnie i komfortowo na pare lat, tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, niby praca biurowa ale komputer będzie w domu wiec ma oferować cos wiecej niz biurowe a dokladniej chociazby uciagnac monitor 27" w 4k przy 60hz. Ma działać płynnie i komfortowo na pare lat, tyle :)

Nie wiem co masz na myśli pisząc "uciągnąć monitor 27" w 4k przy 60hz" Jeśli chodzi Ci o filmy, to zintegrowana karta da radę. Jeśli natomiast przypadkiem piszesz(w co wątpię)o grach, to to nie ta pólka :E

 

Zestaw który Ci zaproponowałem da wiesza wydajność a po zamianie procka znacznie większą. jeśli lubisz pograć, lub masz dzieciaki, które czasem chciałyby pograć, to zestaw będzie się do tego nadawał (tyle ze raczej nie w 4K chyba ze jakieś starsze gry, lub w część gier na niskich detalach).

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co masz na myśli pisząc "uciągnąć monitor 27" w 4k przy 60hz" Jeśli chodzi Ci o filmy, to zintegrowana karta da radę. Jeśli natomiast przypadkiem piszesz(w co wątpię)o grach, to to nie ta pólka :E

 

Zestaw który Ci zaproponowałem da wiesza wydajność a po zamianie procka znacznie większą. jeśli lubisz pograć, lub masz dzieciaki, które czasem chciałyby pograć, to zestaw będzie się do tego nadawał (tyle ze raczej nie w 4K chyba ze jakieś starsze gry, lub w część gier na niskich detalach).

A podpowiedz mi proszę bo widzę że rozbieżność w cenach pomiędzy ryzenami nie jest tak duża, czy nie warto byłoby dołożyć z 3 1200

na Ryzen 7 2700 jest dzisiaj w promocji za 650zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podpowiedz mi proszę bo widzę że rozbieżność w cenach pomiędzy ryzenami nie jest tak duża, czy nie warto byłoby dołożyć z 3 1200

na Ryzen 7 2700 jest dzisiaj w promocji za 650zł...

Oczywiście ze warto, proponowałem takie procki(te słabsze i tańsze) przez ceny i jak najniższy budżet (twoje 2200) Ryzen 2700 to 8 rdzeniowy 16 wątkowy potworek, dzięki wielowątkowości bardzo wydajny w pracy (i nie tylko)

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...