Skocz do zawartości
loleq772

Czy GTX 1660 TI da radę ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Przymierzam się do kupna drugiego monitora 4k, czy w/w karta da radę pociągnąć 2 monitory ?

 

1: Asus vg248qe - FHD, 144hz podłączony kablem DP

2. nowy który planuję zakupić Benq PD2700U UHD, też chce podłączyć kablem DP

 

Szczególnie zależy mi na tym drugim, czy wszystko będzie dobrze ? wyświetli mi tą rozdzielczość UHD ? nic nie będzie się ze sobą gryzło ?

 

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta bedzie dzialac bez problemu w 4k. Jednak definitywnie bedziesz cierpial na niedobory mocy obliczeniowej w 4k. Konieczne bedzie zejscie z detalami albo wymiana GTX 1080TI.

Edytowane przez winuser_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta bedzie dzialac bez problemu w 4k. Jednak definitywnie bedziesz cierpial na niedobory mocy obliczeniowej w 4k. Konieczne bedzie zejscie z detalami albo wymiana GTX 1080TI.

 

Hej,

 

Czy mógłbyś trochę mi objaśnić czym ten brak mocy obliczeniowej będzie się objawiał ? Monitor poszukuję pod amatorską obróbkę grafik i wideo - praca w programach adobe ? Nie wykorzystam pełnego potencjału ? Nie będzie rzeczywiście 4k ? Jeżeli nie chciałbym zmieniać karty czy koniecznie muszę odpuścić 4k i np zdecydować się na 2k ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4k bedzie natywnie, ale to za slaba karta gdybys myslal np. o grach.

 

Hej,

 

Nie chodzi mi gry, montaż tylko i wyłącznie i jakiś film to wszystko. Głownie montaż, chodzi mi o realny podgląd tego co robię czy tutaj wszystko będzie okej ? Totalnie się nie znam po prostu i tak się zastanawiam czy karta pociągnie to żebym rzeczywiście czuł różnice w jakości i kolorach pod względem aktualnego monitora, który jest pod gry i średnio na nim wszystko inne wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...