Skocz do zawartości
iziDeV

SPC RG4T RGB, a corony RGB?

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś czy gdy podłączymy SPC Corony RGB do kontrolera w RG4T RGB to sterujemy wtedy ich kolorami razem z kolorami bazowych wentylatorów za pomocą przycisku reset?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do kontrolera obecnego w RG4T RGB nie podłączysz niczego innego niż fabryczne wentylatory. Musiałbyś wtedy skorzystać z dołączonego do nich kontrolera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kontrolera obecnego w RG4T RGB nie podłączysz niczego innego niż fabryczne wentylatory. Musiałbyś wtedy skorzystać z dołączonego do nich kontrolera.

To trochę bezsens. A da się dokupić identyczne wentyle jak fabryczne? Bo nigdzie nie mogę takich znaleźć.

 

EDIT

Nie ważne juz, SPC mi odpisało ... Zostawiam dla potomnych:

 

"Witaj, jeśli chodzi podświetlane wentylatory to są one w obudowie Regnum RG4T RGB i niestety, ale w tej obudowie nie ma możliwości podpięcia innych wentylatorów niż te, które znajdują się w niej oryginalnie do kontrolera znajdującego się po stronie serwisowej. Możesz natomiast napisać do naszych kolegów z serwisu pod adresem e-mail support@silentiumpc.com z zapytaniem czy nie mieliby może jakichś "wolnych" wentylatorów, które udałoby się kupić. Nie obiecujemy natomiast, że będziemy posiadali takowe na sprzedaż"

 

Troche bieda.

Edytowane przez iziDeV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Polecam o to pytać na supporcie SPC, niektóre elementy do obudów mają w sprzedaży ale tylko przez serwis (znajomy kupował swego czasu front od Armisa AR7X stąd wiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...