Skocz do zawartości
poczatkujacy11

Szkło do zestawu - 24/27 `` 144Hz, FHD - 2k?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Komputer jest już praktycznie na końcówce etapu składania i teraz potrzebny jest do tego monitor, a będzie wykorzystywany do:

 

- CS GO

- wszelakie nowe gry

- oglądanie filmów itp.

 

Mogę dodać iż posiadam monitor obecny, jest to Lenovo l24-10q - > https://www.x-kom.pl/p/361946-monitor-led-24-lenovo-l24q-10-srebrny.html i zastanawiam się czy kupować drugi po prostu 144Hz pod samego CS czy kupować

jeden, ale za to jakiś porządny, a obecnego sprzedać? Rozdzielczość chyba 4k mi nie potrzebna jak na razie więc celowałbym w 2k.

 

Budżet - nie mam jako tako budżetu bo mogę wydać 800zł, a mogę wydać też i 2500zł jeśli będzie za co.

 

Monitor będzie do komputera link ze sklepu morele, należy usunąć spację, aby pokazał się koszyk - > https://www.mo rele.net/inventory/info/245f5324/ z rabatem wychodzi 10.746 zł

 

Dziękuję i czekam na porady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam przerabiałem ostatnio podobny temat i zdecydowałem się na Dell 27 S2719DGF. Świetne kolory jak na matrycę TN, bardzo dobra czerń i odświeżanie 155Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam przerabiałem ostatnio podobny temat i zdecydowałem się na Dell 27 S2719DGF. Świetne kolory jak na matrycę TN, bardzo dobra czerń i odświeżanie 155Hz.

Tego ASUS`a co podlinkowałem to nawet dobre ma opinie..

 

EH Z TYMI MONITORAMI TO JEST ZAWSZE TAKI PROBLEM, ZE MASAKRA... :(( Może ktoś jeszcze coś poleci ;x

Edytowane przez poczatkujacy11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w 1440p. Poprzednio miałem 7 letni IPS i obraz na TN dużo lepszy, do tego w końcu czarna czerń. Jestem bardzo zadowolony z monitora. Oglądam też czasem na nim seriale i wszystko świetnie idzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam przerabiałem ostatnio podobny temat i zdecydowałem się na Dell 27 S2719DGF. Świetne kolory jak na matrycę TN, bardzo dobra czerń i odświeżanie 155Hz.

Kontrast zmierzyli niby 890:1, więc czerń nie może być "bardzo dobra". Gamut typowy w okolicach granic sRGB i jednak kolory rozjechane przez charakterystykę kątową TN, więc nie mogą być dobre.

 

https://www.rtings.com/monitor/reviews/dell/s2719dgf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w 1440p. Poprzednio miałem 7 letni IPS i obraz na TN dużo lepszy, do tego w końcu czarna czerń. Jestem bardzo zadowolony z monitora. Oglądam też czasem na nim seriale i wszystko świetnie idzie.

To się chyba na niego zdecyduję, a powiedz mi ile mam czasu wrazie co gdyby mi się nie spodobał żeby odesłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio miałem 7 letni IPS i obraz na TN dużo lepszy,

Może podaj co to za IPS miałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG IPS237L-BN.

 

Obecny Dell dla mnie bomba jeżeli chodzi o jakość.

Edytowane przez kibolkks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...