Skocz do zawartości
santaclous

MicroSD Samsung Evo Plus 128 GB nie zapisuje.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Dobry wieczór.

 

Posiadam kartę MicroSD Samsung Evo Plus 128 GB. Karta nie zapisuje tylko odczytuje. Sformatować się nie da ani pod Windows ani pod Androidem.

 

CHKDSK przechodzi bez problemów.

 

Próbowałem programem Hard Disk Lov Lewel Format Tool i przeszło bez problemu. Gdy odłączyłem i podłączyłem to wszystko bez zmian. Pliki dalej te co były. Szkoda mi karty bo dałem za nią nie mało, niestety już jest chyba po gwarancji. Mam ją prawie 3 lata.

Edytowane przez santaclous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki pstryczek z boku karty masz? LOCK?

 

 

Na micro SD ? Nie, nie mam a adapter nie wsadzę do Smartfona za mała kieszeń :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem na karcie Transcenda, dało się wszystko odczytać ale nie można było na nią skopiować żadnego pliku. Smartfon zapisał kilkanaście GB zdjęć i potem już nie chciał. Oddałem na reklamację i faktycznie był problem z karta. Wymienili na nową. Sprawdź czy Samsung nie dawał na nią dłuższej gwarancji niż 2 lata, może dali 3 albo 5 lat - mógłbyś wtedy im zgłosić (nawet poprzez sklep).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak, że odczytywać mogę i gdy zaznaczę wszystkie foldery następnie PP>usuń to usuwa. Pokazuje czysty SD. Można skopiować normalnie, każdy plik np mp3, ale już nie można odczytać. Gdy wyjmę kartę i włożę z powrotem to są te same foldery z zawartością co usunąłem i je można odczytać bez problemu.

Edytowane przez santaclous

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić jeszcze podpiąc do kompa przez adapter/czytnik - jeśli efekt ten sam to sprawdź gwarancję na stronie Samsunga. Tak czy siak ja bym tej karty już nie używał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sprawdzić jeszcze podpiąc do kompa przez adapter/czytnik - jeśli efekt ten sam to sprawdź gwarancję na stronie Samsunga. Tak czy siak ja bym tej karty już nie używał.

 

Próbowałem pod kompem opis w 1 poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to problem rozwiązany, wysyłaj na gwarancję.

 

120 miesięcy jest na SD :)

 

 

https://www.samsung.com/pl/memory-storage/evo-plus-microsd-card-with-sd-adapter-100/MB-MC128GAEU/

Gwarancja

Ograniczona 10-letna.

* Gwarancja jest ograniczona dla wszelkiego rodzaju systemów nadzorowania.

** Gwarancja na adapter SD jest ograniczona do 1 roku.

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...