Skocz do zawartości
Suchotnik

Przejściówka antena-cokolwiek

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje dobrej rady. W dniu dzisiejszym moja córeczka przewróciła komodę na której stał tv. Straty to zdarta ściana, część komody, dziura w parkiecie no i tv. Dzięki Bogu dzieciak ma tylko kilka siniaków. W miejscu upadku zestawu leżały poduchy od kanapy i przyjeły impet uderzenia. W TV mam kablówkę bez dekodera na kartę dvb-ci? a standardowy koncentryk jest w tv. Kabel antenowy wygląda na nie ruszony, ale gniazdo się sporo wygięło. Można tam wsadzić antenę, jednakże tv nie łapie żadnego sygnału. Rozkręciłem tv i możliwe, że coś tam więcej się stało. Działa np. smart tv, ale smart view już nie. Bez tego drugiego przeżyje. I wreszcie pytanie. Czy jest możliwość włożyć kabel antenowy w przejściówkę na hdmi, usb czy coś innego, abym mógł podać sygnał przez inne wejście? Dekoder mam na karcie, więc teoretycznie sygnał cufrowy rozkodowuje. Jest opcja zawalczyć o to, żeby tanim kosztem obejść uszkodzony moduł? Bo nie wiem, czy nie jest w tv robnięte coś jeszcze, a koszt wymiany płytki na której jest smart tv swoje kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...