Skocz do zawartości
Weezyboss

Redmi 8 czy redmi 8 pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczyna planuje zakup nowego telefonu do 1500zł i decyzja padła na coś od xiaomi i zastnanawiamy się nad redmi 8 albo redmi 8 pro i tu nasuwa się pytanie który wybrać? czy lepiej poszukać gdzieś u innych producentów? dziewczyna raczej w gry nie grywa, dużo przegląda internetu oraz używa czesto aparatu więc to jedyne wymagania od telefonu jakie ma licze na waszą pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli coś z innych firm to Huawei P20. Tak można rozważyć jeszcze Mi9 SE (z racji małych rozmiarów, co dla kobiety może być plusem) lub większy Mi9t. Główna różnica w rozmiarze i pojemności baterii (w 9t znacznie lepsza). A jeśli chcecie bardziej budżetowo to Redmi Note 8 Pro też jest fajną opcją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś bliżej na temat redmi 8 albo 8 pro ? dziewczyna nakręciła się bardzo na 8 ale cieżko o jakąś dobrą recenzje bo same 8pro znajduję :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W play był jeszcze niedawno u12+ za 1500zl bez abonamentu i simlocka. Popytaj u siebie w salonach, może mają gdzieś jakąś szt.

Nic lepszego za 1500zl nie da się kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o redmi 8 czy redmi note 8/note 8 pro? Bo redmi 8 zdecydowanie nie warto, zresztą to nie ta półka cenowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o redmi 8 czy redmi note 8/note 8 pro? Bo redmi 8 zdecydowanie nie warto, zresztą to nie ta półka cenowa.

Mam na myśli redmi note 8/ note 8 pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tej kwocie da rade wyrwac mi9t bedzie ciekawsze niz redmi note 8 czy zwykly czy pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam aby Redmi Note 8 Pro był takim killerem jak go opisali recenzenci. Nieco powyżej 1000 złotych można wybrać lepiej nawet wybierając z pośród produktów Xiaomi i kupić jedną z odmian mi 9 jak lite / se / t. Uważam, że telefon w tej cenie powinien już mieć dobry ekran oled, a wszystkie odmiany mi9 mają bardzo dobre ekrany amoled Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylk oze redmi note 8 pro mozna juz wyrac troche powyzej 1000zl a pozostale sa drozsze, kwestia tego czy redmi note 8 pro wystarczy i najwiekszy argument przeciwko temu telefonowi zostal zaimplementowany w tej serii czyli NFC :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na forum sa osoby co posaidaja mi9t pro, nie wiem czy zwykla wersje, redmi note 8 /8 pro jest nowszy i raczej nikt jeszcze nie ma

ale bardziej kompaktowy znowu mi a3 jest tez ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Note 8 Pro - w tej cenie bardzo dobra słuchaweczka. Dla dziewczyny biała perła na pewno się spodoba (zielona też rewelacyjnie się prezentuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej redmi note 8 pro- - swietny w swojej cenie. albo mi9 lite ma oleda kosztem slabszej bateri.

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z ta bateria bym nie przesadzal i tak jest kozak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie dają do zestawu (jest tylko ładowarka oraz etui na plecki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oppo Reno Z idzie kupić za 1200zł w rtv euro agd i media expert. W tej cenie genialna słuchawka - z amoledem od samsunga.

 

 

przepraszam, nawet za 999zł :o :o są dostępne w wybranych sklepach niezależnie od strony. Podobno ich strona działa tak, że jak czegoś się nie da zamówić to zawsze pokaże informacje na temat dostępności na expozycji, gdzie na sklepie może być nawet 100 sztuk :lol2:

https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/oppo-smartfon-reno-z-czarny-oppo.bhtml

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...