Skocz do zawartości
Stivv

Pad od PS4 do PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pada od ps4, sony, chciałem sobie pograć w fifke ale na pc i tutaj pojawia się problem, ponieważ gdy podłączam pada przez USB do komputera to w grze mi cały szaleje, wiem, że trzeba mieć pogramy i próbowałem wszystkich jakie są dostępne, używałem DS4 tool i DS4 windows i w każdym z nich dzieje się to samo pad szaleje w menu jak głupi, ale gdy na przykład uda mi się odpalić mecz to działa normalnie, tylko w menu takie coś się dzieje i to bardzo wkurza, przez co nie mogę sobie pograć w fifke a bardzo bym chciał, jak ktoś miał taki problem i to ogarnął to proszę dać znać, zależy mi na tym i chciałbym sobie pograć, jeszcze jedno w grze są podłączone tak jak by dwa pady, próbowałem opcji Hide DS4 Controller ale to nic nie pomogło, z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Dużo gier zaczyna wspierać Dualshocka4 bez tych gównianych programów emulujących tego pada jako pada od X360.

2. Zmień kabel USB.

3. Z tych programów emulujących jedyny poprawnie działający(u mnie) to Ds4Windows.

4. Sprawdź też czy przez bluetooth będzie taki sam problem. Laptopy mają wbudowane, do stacjonarki wystarczy adapter za 30zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez bluetooth nie szuka mi w ogóle pada mam windowsa 10 więc bluetooth jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...