Skocz do zawartości
allfree

Utworzenie profilu Xbox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od razu przejdę do sedna...

Otóż chodzi o to, że mam już w Xbox360 konto offline. Chciałbym zrobić z niego online, czyli mieć LIVE.

 

Założyłem zatem konto na stronie microsoft.com i tam po przejściu wszystkich procedur doszedłem do punktu, w którym mogę zrobić coś takiego: "Aby kontynuować, utwórz profil Xbox" i tu pojawiają się schody, gdyż dostaję tylko komunikat "Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie później.".

I tak już od dwóch dni!

 

Na dodatek mam tam też drugie konto (dziecka) i je też chciałbym dodać online z wszystkimi osiągnięciami i robię podobną akcję na stronie microsoft.com i wtedy również pojawia się komunikat, jak wyżej, ale czasami uda się przejść dalej, ale wówczas microsoft wymaga podania adresu mail rodzica. Zatem podaję nazwę tego konto (moje), loguję się i... otrzymuję tylko komunikat "We are sorry, the page you requested cannot be found. The URL may be misspelled or the page you're looking for is no longer available.".

 

Nie wiem już, co dalej robić. Od 2 dni nie mogę przerobić kont offline na LIVE, żeby nie tracić osiągnięć.

 

Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

 

Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc.

 

pzdr.

allfree

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to kont nie zakładasz bezpośrednio na stronie microsoft.com, tylko z poziomu konsoli będąc zalogowanym na to konto które chcesz dołączyć do Golda.

W menu konsoli musisz mieć przycisk "Dołącz do LIVE".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...