Skocz do zawartości
.PaVLo.

Jakie głośniki 5.1 do PS4 Pro - po optyku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak częśc wie, od niedawna mam PS4 Pro. Mam też nowy monitor Philipsa, który ma głośniki, ale jestem z nich średnio zadowolony, więc dźwięk puściłem po kablu z pada do starych głośników Creative 5.1 T5900. Tutaj dźwięk już lepszy, ale tylko stereo i trzeba dość sporo podkręcić głośność aby było sensownie.

 

PS4Pro posiada optyczne wyjście dźwięku i pomyślałem, że chyba przyszedł czas, aby wymienić stare, ale nadal sprawne nagłośnienie, na model z cyfrowym wejściem, aby podpiąć pod niego konsolę i PC.

 

Przeglądam modele i zainteresował mnie zestaw Sven HT-210 5.1

https://allegro.pl/oferta/sven-ht-210-125w-bluetooth-optyk-5-1-promo-7112801753

 

Ktoś ma taki zestaw lub może doradzić w kwestii doboru?

 

Wybieram 5.1, bo bardzo przydaje mi się centralny głośnik gdy oglądam TV przez specjalny tuner USB.

Edytowane przez .PaVLo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj :)

 

Słuchawki już mam, model ISK HD9999 i lepszych nie potrzeba, ale je będę używał wieczorami, aby "somsiadów" nie denerwować. Głośniki przydają się za dnia i nie tylko do gier, ale też radia i filmów.

 

Zastanawiam się jeszcze nad kartą dźwiękową pod USB i podpięcie pod nią głośników 5.1, tylko czy to zadziała :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stary Creative SoundBlaster 5.1 USB, podpinam do PS4, bo jest dużo głośniej na słuchawkach, jest jakiś tam wzmacniacz, tak, że muszę ściszać w konsoli czy w grze. Ale głośniki Logitech x540 5.1 działają 2.0 bo żeby przełączyć trzeba ustawić w sterownikach, no ale zawsze to plus to stereo, szczególnie, że gram na monitorze, uszy chociaż ochłoną od słuchawek.

 

Więc nie wiem jak to by miało wzpółgrać jakbyś wydał na jakieś lepsze karty pod USB, bo nie przedstawisz w sterownikach źródła wyjścia 2.1, 5.1 itp. U mnie wykrywa jako 2.0 jako słuchawki.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...